Novinky

Jak vybrat správný typ bigboxu pro Vaše potřeby?

Plastové bigboxy jsou pevné a odolné paletové kontejnery speciálně určené k uskladnění, přepravě či manipulaci se všemi druhy balených i volně položených produktů, potravin nebo odpadů. Nejčastěji jsou k dispozici plné, děrované či skladovací kontejnery. K čemu lze dále bigboxy využívat a mezi kterými variantami můžete vybírat? 

K čemu bigboxy slouží a jaké mají benefity? 

Bigboxy se skvěle se hodí pro pevné, sypké i polo-tekuté materiály v potravinářství, průmyslu či zemědělství. Jsou lehké, bezpečné a multifunkční. Hodí se k manipulaci nejen na vysokozdvižném vozíku. Hladký povrch a zaoblené nohy poskytuje jednoduché čištění a udržování hygieny uvnitř i vně boxu. Dvojité dno navíc umožňuje vysoké zatížení – až 500 kg. Díky dvouplášťovým stěnám se bigboxy snadno stohují na sebe, čímž naplno využívají objemy skladů i dopravních prostředků. 

Jak vybrat bigbox?

Dopner vám přináší širokou nabídku bigboxů různých velikostí a konstrukcí pro jakékoliv využití. Jak vybrat takový, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám? 

1040-1_980850-60ab8dc1deeae-l

Nabízíme vám plastové paletové bigboxy o objemu 300 litrů, 520 litrů, 610 litrů a 700 litrů. Všechny námi nabízení bigboxy jsou odolné při teplotách mezi minus 20 °C až plus 40 °C. K bigboxům dodáváme i víka.

Sháníte boxy pro sběr, přepravu a skladování ovoce, zeleniny či jiné potraviny? Naše bigboxy mají atest na kontakt s potravinami, takže jsou pro využití v potravinářském průmyslu stoprocentně vhodné. 

Pořídit si lze bigboxy mající plné stěny, děrované nebo skládací. Stát mohou na čtyřech nohách nebo ližinách. Zatímco pro uskladnění a přepravu tekutých či sypkých materiálů jsou vhodnější boxy s plnými stěnami, pro uskladnění například ovoce a zeleniny lze použít děrované bigboxy. Děrované boxy jsou dále vhodné pro produkty, které potřebují „dýchat“. 

Hledáte řešení, které by umožňovalo maximálně využít skladovací prostor? Vsaďte na bigboxy o rozměrech 600 × 800 mm odpovídající svou velikostí europaletě. 

Bigboxy z nabídky Dopner lze jednoduše skládat na sebe pro ještě efektivnější skladování. Kromě toho mohou bigboxy od Dopner disponovat doplňky, jako jsou sklápěcí ložná okna, ližiny nebo výpustné ventily a zátky

Vždy berte v potaz také nosnost bigboxu. Za vůbec nejpoužívanější variantu na trhu je považován pevný plastový bigbox 610 litrů s nosností 400 kg

 

Koše se sáčky na psí exkrementy – možnosti a výhody

Ne nadarmo se říká, že Češi jsou národem pejskařů. Koše se sáčky na psí exkrementy jsou tak na trhu již běžně dostupnou věcí, kterou ocení nejeden majitel čtyřnohého mazlíčka. Jaké jsou v tomto směru možnosti a v čem tkví benefity košů opatřených pytlíkem na psí exkrementy?

 

Motivace k úklidu po svém psovi

Odpadkové koše opatřené nádobou na sáčky jsou zpravidla výsadou větších měst. Čím dál častěji k nim ale začínají přistupovat i menší obce. Instalaci nádob na psí exkrementy většinou požadují sami majitelé zvířat. Právě ve městech, kde je omezená možnost venčení, je pak poptávka po podobných koších největší. 

Hlavním důvodem k pořízení těchto košů je motivovat majitele zvířat k tomu, aby po svém psovi uklízeli. Pokud mají majitelé psů koše s pytlíky po ruce, je mnohem větší pravděpodobnost, že exkrementy svého psa vyhodí. 

 

Koše se schránkou na papírové/igelitové pytlíky

Na mnoha místech je možné vidět běžné odpadkové koše, v jejichž blízkosti se nachází jakési provizorní držáky na sáčky na psí exkrementy. Pokud však zrovna nedojde k rozebrání sáčků těmi, kteří psy ani nemají, podobná řešení i tak nebývají ideální. Nejsou přizpůsobena povětrnostním podmínkám a nepůsobí příliš esteticky. 

Mnohem lépe fungují koše, které jsou již od výrobce opatřeny zásobníkem na igelitové nebo papírové sáčky. Podobné varianty vám nabízí DOPNER

Vybírat můžete mezi košem se sloupkem a schránkou na papírové pytlíky nebo košem se zásobníkem na igelitové sáčky

Obě varianty disponují košem, do kterého se vejde až 50 litrů směsného odpadu. Je vyrobený z velmi odolného materiálu – pevného barevného polyethylenu, jenž nezadržuje nečistoty a zároveň je ohleduplný k životnímu prostředí. Odolá teplotním výkyvům, prudkému slunečnímu záření, silnému větru i dešti. Navíc se ubrání útokům plísní a bakterií.

Zatímco jedna z variant je opatřena sloupkem, na kterém naleznete schránku na papírové sáčky, druhá má nad sebou na sloupku přidělaný kulatý zásobník na roli igelitových pytlíků. Je jen na vás, kterou možnost zvolíte. 

Jakousi alternativu mohou představovat koše s univerzálním zásobníkem na papírové a igelitové sáčky. Ty mají schránku, která slouží jako zásobník na papírové i igelitové sáčky na psí výkaly.

Na Dopner.cz můžete kromě samotných košů pořídit také igelitové sáčky na sběr psích exkrementů nebo praktické papírové sáčky na sběr psích exkrementů z recyklovaného papíru, které jsou svými rozměry vhodné do koše s univerzálním zásobníkem na papírové a igelitové sáčky.

Pravidla Facebookové soutěže

PODROBNÁ PRAVIDLA FACEBOOKOVÝCH SOUTĚŽÍ NA PROFILU DOPNER.CZ

 1. Organizátor soutěže je společnost HARPA s.r.o. se sídlem Příkop 843/4, Zábrdovice, 602 00 Brno, IČO: 02744881, DIČ: CZ02744881

 2. Výhra:
  3 x Černá 120 litrová popelnice v hodnotě 1 383 Kč včetně DPH. Budou náhodně vybráni 3 výherci.

 3. Účast v soutěži: Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let, která splní pravidla a podmínky soutěže. Platí pouze jeden neupravený soutěžní komentář od jednoho uživatele.
 4. Vyhodnocení: Výherce soutěže bude vybrán dle pravidel soutěže. Podmínkou k tomu, aby mohl být výherce vybrán, je splnění VŠECH podmínek soutěže.

  POZOR! Pokud se jedná v soutěži o sbírání lajků, v rámci soutěže budou uznány pouze lajky soutěžících s trvalým pobytem v ČR a SR, a to z důvodu předejití porušování čestného principu soutěže. Započítané lajky budou pouze ty, které budou přímo u určeného soutěžního příspěvku. Na lajky, které soutěžící nasbírá na jiném profilu, nebude brán zřetel.

 5. Předání výhry: Zveřejněný výherce nás musí kontaktovat prostřednictvím výherního facebookového profilu a přes něj nám zaslat zprávu pro ověření identifikace výherce. Poté ho budeme kontaktovat, abychom s ní / ním dohodli detaily předání výhry.

 6. Opakovaný výherce: Jeden uživatel může získat maximálně jednu výhru v soutěžích během půl roku.

Všeobecné podmínky

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Výhry v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Veškeré nepřevzaté výhry propadají organizátorovi soutěže. Organizátor nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění než uvedená v těchto pravidlech soutěže. Reklamace výher je vyloučena. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo rozhodnout o pravosti a platnosti všech údajů. Účastníci porušující nebo obcházející tato pravidla mohou být ze soutěže kdykoliv vyřazeni nebo jim může být odmítnuto právo na výhru či její uplatnění. Organizátor soutěže je oprávněn bez náhrady v  odůvodněných případech pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž pozastavit, odvolat anebo zrušit. Účastí v soutěži projevuje každý účastník soutěže svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že organizátor soutěže je oprávněn bezplatně uveřejnit jména výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech organizátora po dobu jednoho měsíce od ukončení této soutěže. Uvedený souhlas se uděluje dobrovolně a bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu.

Facebook není organizátorem soutěže.

Ochrana osobních údajů

Všechny údaje našich zákazníků jsou zabezpečené proti jakémukoliv zneužití či neoprávněnému získání třetí stranou. Přihlášením do soutěže dáváte podle zákona č.  č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění (“zákon”) výslovný souhlas společnosti HARPA s.r.o. se sídlem Příkop 843/4, Zábrdovice, 602 00 Brno, IČO: 02744881, DIČ: CZ02744881 jako správce Vašich osobních údajů, se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů. Berete na vědomí, že poskytované osobní údaje jsou dobrovolné a že Vaše osobní údaje budou zpracované systematick a automaticky. Máte právo kdykoliv svůj souhlas písemně odvolat zasláním písemného oznámení, právo na přístup údajům ve smyslu §§ 11 a 12 zákona, a další práva podle § 21 zákona, především právo požadovat opravu, doplnění, zablokování nebo zlikvidování osobních údajů. 

 
Hledáme posilu do skladu Brno

Zavedená brněnská firma hledá šikovného skladníka. Balení a expedice objednávek, sestavování kontejnerů aj. manuální činnost. Vhodné na přivýdělek. 

Koho hledáme:

 • odpovědnost a slušné vystupování
 • manuální zručnost
 • časová flexibilita
 • základní znalost práce s PC

Co nabízíme:

 • Rozsah: 5 - 10 h / týdně - dle potřeby a domluvy (možné i více)
 • Odměna: 120 Kč/ hodina + náhrady + měsíční bonusy + příplatky víkend/svátek

Více informací na emailu nebo telefonicky 734 793 020.