Venkovní popelníky

Nejprodávanější

popelnik 2
ZDARMAZDARMA
 
1 668 Kč
(2 018 Kč včetně DPH)
1 položek celkem
popelnik 2
ZDARMAZDARMA
2 018 Kč včetně DPH
1 668 Kč
Kód: 426

Kouření se z naší společnosti pomalu, ale jistě vytrácí. Už dávno není v módě a tento zlozvyk postupem času z našeho okolí mizí. I přesto se ale pořád najde dostatečné množství kuřáků, kteří se potřebují při pohybu ve veřejném prostoru nějakým způsobem zbavit nedopalků.

Pokud vám záleží na čistém okolí a chcete mít chodníky, silnice i parky bez tzv. špačků od cigaret, pak vám pomohou venkovní popelníky. Vsaďte na nenápadné popelníky z našeho e-shopu, které spolehlivě pomohou s udržením pořádku a zároveň chrání veřejný prostor před poškozením, spálením, pošpiněním od zbytkového popela a nepříjemného zápachu. Stačí je rozmístit v dostatečném množství a dobré vzdálenosti v rámci prostoru a kuřáky tak nasměrovat k jejich využívání. Své uplatnění najdou popelníky na zastávkách městské hromadné dopravy, před obchodními centry, kiny, divadly, restauracemi nebo třeba na společných balkonech ve firmách a na úřadech. Kovový stojanový popelník se hodí pro větší i menší prostory a prostranství. Spolehnout se můžete na kvalitní materiál, odolnost a vysokou výdrž.

Přenosné venkovní popelníky můžete využívat také nárazově při větších akcích, koncertech, rautech nebo oslavách. Při události splní svůj účel a na zbytek roku je můžete zavřít do skladu.

Hledáte způsob, jak spojit popelník s odpadkovým košem a ušetřit tak místo i peníze? Zvolte venkovní odpadkový koš s popelníkem, který dokonale poslouží oběma vašim potřebám.