Venkovní popelníky

Nejprodávanější

popelnik 2
ZDARMAZDARMA
 
1 668 Kč
(2 018 Kč včetně DPH)
1 položek celkem
popelnik 2
ZDARMAZDARMA
2 018 Kč včetně DPH
1 668 Kč
Kód: 426

Kouření se z naší společnosti pomalu, ale jistě vytrácí. Už dávno není v módě a tento zlozvyk postupem času z našeho okolí mizí. I přesto se ale pořád najde dostatečné množství kuřáků, kteří se potřebují při pohybu ve veřejném prostoru nějakým způsobem zbavit nedopalků.

Pokud vám záleží na čistém okolí a chcete mít chodníky, silnice i parky bez tzv. špačků od cigaret, pak vám pomohou venkovní popelníky. Vsaďte na nenápadné popelníky z našeho e-shopu, které spolehlivě pomohou s udržením pořádku a zároveň chrání veřejný prostor před poškozením, spálením, pošpiněním od zbytkového popela a nepříjemného zápachu. Stačí je rozmístit v dostatečném množství a dobré vzdálenosti v rámci prostoru a kuřáky tak nasměrovat k jejich využívání. Své uplatnění najdou popelníky na zastávkách městské hromadné dopravy, před obchodními centry, kiny, divadly, restauracemi nebo třeba na společných balkonech ve firmách a na úřadech. Kovový stojanový popelník se hodí pro větší i menší prostory a prostranství. Spolehnout se můžete na kvalitní materiál, odolnost a vysokou výdrž.

Přenosné venkovní popelníky můžete využívat také nárazově při větších akcích, koncertech, rautech nebo oslavách. Při události splní svůj účel a na zbytek roku je můžete zavřít do skladu.

Hledáte způsob, jak spojit popelník s odpadkovým košem a ušetřit tak místo i peníze? Zvolte venkovní odpadkový koš s popelníkem, který dokonale poslouží oběma vašim potřebám.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení