Dřevěná košťata s násadou (smetáky)

Nejprodávanější

Dřevěné koště (smeták) malé 40 cm
 
173 Kč
(209 Kč včetně DPH)
Dřevěné koště (smeták) malé 30 cm
 
149 Kč
(180 Kč včetně DPH)
2 položek celkem
Dřevěné koště (smeták) malé 30 cm
180 Kč včetně DPH
149 Kč
Kód: 178
Dřevěné koště (smeták) malé 40 cm
209 Kč včetně DPH
173 Kč
Kód: 179

Koště nebo také lidově smeták je základním vybavením  každé domácnosti, bytu, domu, zahrady i veřejného prostoru. Pomocí kvalitního dřevěného koštěte s  násadou a umělohmotným vláknem snadno zametete podlahy, cesty,  chodby, sklepy, ulice . Poradí si s veškerým odpadem a nečistotami, prachem, smetím, vlasy, odstřižky látek nebo papíru, větvičkami, listím, nebo kamením, které kazí  krásné okolí, dům, terasu, zahradu, cestu, podlahu apod.

Dřevěné koště s dlouhou násadou je vyrobené z kvalitního materiálu  a hodí se na jakýkoliv úklid doma, v kanceláři, ve firmách, v průmyslu, veřejných prostranstvích – zcela všude. Nabízíme dřevěná košťata či smetáky v různých velikostech s krátkou i dlouhou násadou, podle toho, kde budete pracovat. V zimě se dřevěné smetáky hodí i na odmetání  sněhu, pro jarní klid, na podzim na listí nebo odklízení kamínků z cest. Nabízíme dřevěná košťata o délce 30 a 40 centimetrů. Někdo je při uklízení upřednostňuje před mopem nebo hadrem, protože jsou pevné a hodně vydrží.

Společně s hliníkovou lopatou pak košťata tvoří neporazitelny tým, který si poradí s každým náznakem nepořádku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení