Popelnice na bioodpad

Nejprodávanější

Popelnice na bio odpad Dopner 120 l - Hnědá
ZDARMAZDARMA
 
950 Kč
(1 150 Kč včetně DPH)
Popelnice na bio odpad Dopner 240 l - Hnědá
ZDARMAZDARMA
 
1 256 Kč
(1 520 Kč včetně DPH)
Samolepky (čísla) na popelnici
 
66 Kč
(80 Kč včetně DPH)
puchstop maly
ZDARMAZDARMA 206 Kč –28 %
Původně: 206 Kč  (–28 %)
148 Kč
(179 Kč včetně DPH)
bigger
ZDARMAZDARMA 288 Kč –14 %
Původně: 288 Kč  (–14 %)
247 Kč
(299 Kč včetně DPH)
5 položek celkem
Popelnice na bio odpad Dopner 120 l - Hnědá
Tip
ZDARMAZDARMA
1 150 Kč včetně DPH
950 Kč
Kód: 69
Popelnice na bio odpad Dopner 240 l - Hnědá
ZDARMAZDARMA
1 520 Kč včetně DPH
1 256 Kč
Kód: 72
Samolepky (čísla) na popelnici
80 Kč včetně DPH
66 Kč
Kód: 148
puchstop maly
ZDARMAZDARMA 206 Kč –28 %
179 Kč včetně DPH
148 Kč
Kód: 1017
bigger
Tip
ZDARMAZDARMA 288 Kč –14 %
299 Kč včetně DPH
247 Kč
Kód: 1016

Třídění bioodpadu je dnes již samozřejmostí a opravdu stojí za to věnovat se mu naplno. Pokud se rozhodneme oddělovat kompostovatelné zbytky potravy a nevyhazovat je do běžného směsného odpadu, je třeba myslet i na to, kam odpad vhodně umístit. Kdo tráví v kuchyni nějaký ten čas, ten ví, kolik takového materiálu je běžná domácnost schopna vytvořit. V takové chvíli přijde vhod objemná popelnice – a ideální je zvolit rovnou takovou, která byla navržena právě pro bioodpad. Plastová popelnice na bioodpad od Dopneru je pro tento účel přímo vyvinuta. Manipulace s ní je mimořádně snadná díky kolečkům, tiché víko vás nebude obtěžovat zbytečným hlukem a především odpad v plastové nádobě díky spodnímu roštu a perforovaným stěnám nehnije a nezapáchá pod okny. 

Odolný parťák

Plastová popelnice dlouho vydrží, nenechá na sobě znát výkyvy počasí, její barva nevybledne. Povrch snadno očistíte a veškeré nečistoty bez námahy odstraníte. Navíc je plast sám o sobě recyklovatelný, takže v případě, že popelnici nahlodá zub času a doslouží původnímu účelu, z rozloženého materiálu může být vyrobeno něco dalšího. Kvalitu použitého materiálu (velmi odolného, pevného polyethylenu) potvrzuje speciální certifikát. A pro jistotu jsme ještě přidali tříletou zárukou.

Snadná manipulace

Dostat plastovou popelnici na místo určení zvládne úplně každý. Nádoba je vyrobena z lehkého materiálu a prázdná příliš neváží. Díky dvěma gumovým kolům a také držadlu, které najdete na zadní straně víka a s jehož pomocí popelnici snadno nakloníte, bude přemisťování naprostá hračka. Při výrobě nádoby bylo myšleno jak na samotného uživatele, tak také na pracovníky technických služeb, kteří mají na starost vývoz odpadu. 

Nebojte se zápachu

Plastová popelnice z této kategorie je určena na bioodpad. Bioodpad, jak všichni dobře víme, se dřív, nebo později začne rozkládat, a tudíž bude zapáchat. Zápachu z popelnice se ale vy sami bát nemusíte. Nádoba je vybavena ventilačními průduchy, díky nimž cirkuluje vzduch uvnitř a nežádoucí plyny odcházejí ven. Navíc, pokud by se vám přece jen zdálo, že cítíte v popelnici cosi, co vám není úplně příjemné, můžete si u nás pořídit také spolehlivý přípravek na neutralizaci zápachu. S ním už opravdu nemusíte mít vůbec žádný strach. Tak hurá do toho, pořiďte si plastovou popelnici na bioodpad ještě dnes!