Plastové sudy

Na zahradu, na terasu, do dílny či do skladu. Modré plastové sudy Dopner mají multifunkční využití a rozhodně se nehodí pouze na dešťovou vodu. Jedná se o skvělou alternativu pro všechny, kterým připadají klasické IBC kontejnery až příliš velké. Sudy jsou primárně vyráběny pro průmysl, díky čemuž splňují přísné normy na pevnost i těsnost.

Plastové sudy jsou ideální pro skladování a přepravu tekutých, sypkých a pevných materiálů. Sudy z nabídky Dopner perfektně splňují požadavky pro styk s potravinami, chemikáliemi, odpady, nebezpečnými látkami atd. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního HDPE plastu, který odolává povětrnostním podmínkám i UV záření. 

Nejprodávanější

sud 60
 
440 Kč
(532 Kč včetně DPH)
sud 60
 
370 Kč
(448 Kč včetně DPH)
2 položek celkem
sud 60
Novinka
448 Kč včetně DPH
370 Kč
Kód: 1871
sud 60
Novinka
532 Kč včetně DPH
440 Kč
Kód: 1870

Plastové sudy Dopner s víkem a pevnými madly

V nabídce Dopner.cz naleznete plastové sudy ve dvou velikostech

Pořídit si můžete:

 

Plastové sudy modré barvy s černým víkem pevně drží obruč s pákovým uzavíráním. Z obou stran jsou sudy doplněny o pevná madla pro snadnější manipulaci. Sudy se velice snadno plní díky velkému otvoru a jsou teplotně odolné až do 70 °C. Jsou stohovatelné a jsou opatřeny vyraženou značkou UN certifikátu, značkou pro styk s potravinami a znakem HDPE 2 materiálu. 

 

Nevíte si s výběrem sudu rady? Neváhejte nás kontaktovat.