Lopaty a lopatky

Nejprodávanější

Větší lopatka pozinkovaná na uhlí i popel
 
109 Kč
(132 Kč včetně DPH)
Coal Shovel 2211
 
99 Kč
(120 Kč včetně DPH)
2 položek celkem
Coal Shovel 2211
120 Kč včetně DPH
99 Kč
Kód: 525
Větší lopatka pozinkovaná na uhlí i popel
132 Kč včetně DPH
109 Kč
Kód: 528

V naší nabídce najdete měnší pozinkované lopatky pro domácnost, i větší lopaty s dřevěnou násadou na práce za zahradě nebo v terénu, na odklízení sněhu, listí apod. Lopatymají univerzální použití. Patří mezi základní nářadí a vybavení k domu nebo bytu.

Lopatky i lopaty jsou užitečným pomocníkem v domácnosti, nebo na chatách i chalupách při zametání nebo na vybírání popela a uhlí z kamen, ale i na stavbu. Praktická velká lopata je nepostradatelným pomocníkem a nářadím na zahradu na přehazování hlíny, štěrku cementu nebo písku. Jsou odolné a žáruvzdorné a dlouho vydrží, oproti svým plastovým příbuzným.

Tento tradiční nástroj, který využívali  před staletími už keltové, je ideální na ruční přemisťování sypkého materiálu. Skládá se z násady a ploché kovové části (hliníkové slitiny), na kterou naložíte materiál (hlínu, písek, kamení, smetí, uhlí apod). Hodí se i pro zemní a stavební práce. Menší lopatky jsou určené pro úklid  a sbírání domácích nečistot různého typu  a usnadňují práci. Domů, do kůlny nebo  garáže. Lopata je vhodná pro všechny uživatele bez ohledu na výšku postavy. Lopatky a lopaty jsou vyrobeny z hliníku.