Betonové zahradní květináče

Nejprodávanější

betonovy truhlik imitace dreva
 
4 848 Kč
(5 866 Kč včetně DPH)
venkovni betonovy kvetnik vysoky
 
5 100 Kč
(6 171 Kč včetně DPH)
2 položek celkem
betonovy truhlik imitace dreva
5 866 Kč včetně DPH
4 848 Kč
Kód: 1478
venkovni betonovy kvetnik vysoky
6 171 Kč včetně DPH
5 100 Kč
Kód: 1475

Hledáte parádní doplněk pro svou zahradu nebo potřebujete zkrášlit veřejné prostranství v intravilánu obce? Pak jsou pro vás pevné robustní květináče tou pravou volbou. Jsou vyrobeny z betonu, ale nemusíte se bát - nejde o žádné ošklivé šedivé kvádry, které by svým vzezřením působily jako z postapokalyptického filmu. Květináče od nás budou skvělou designovou ozdobou zahrady, ale také veřejných parků či náměstí. Originální povrchy i tvary květináčů ozvláštní exteriér a zároveň dobře poslouží při pěstování květin. Díky materiálu, který byl při výrobě betonového květináče použit, je zaručena dlouhá životnost a extrémní odolnost vůči vlivům počasí i mechanickému poškození. Navíc se pyšní voděodolností, a dokonce také mrazuvzdorností. Radost tedy může dělat v létě i v zimě a nemusíte si dělat žádnou hlavu s tím, kam ho v případě nízkých teplot či velkých dešťů uklidit.

Tak co, jdete do toho? My jsme rozhodně pro. Pokud máte ke květináčům jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám poradíme.

Pořiďte si také kvalitní nádrž na dešťovou vodu pro sběr dešťovky, která je vhodnější pro zalévání zasazených rostlin. Při obměně květinové výzdoby také využijete kompostéry na bioodpad.