Plastové (polyethylenové) zvonové kontejnery

Plastové zvonové kontejnery pojmou velké množství odpadu, a díky své moderní konstrukci a designu perfektně zapadnou do parku, na parkoviště nebo na sídliště. Plastové separační zvony jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který odolá korozi i dalším nevítaným vlivům počasí. Jedná se o elegantní a finančně nenáročné řešení do každého města i vesnice, díky kterému můžete podnítit kolemjdoucí ke třídění odpadu. I třeba pomocí samolepek na kontejnery.

Vybírejte si z různých velikostí plastových zvonových kontejnerů na tříděný odpad, v nabídce máme samostatné zvonové kontejnery oválného tvaru,  ale také spojené zvonové kontejnery s hranatým půdorysem, které perfektně zkopírují například stěnu budovy, a vy zamezíte vyhazování odpadků za kontejner.

Nevybrali jste vhodný plastový zvonový kontejner? Zkuste se podívat i v kategorii sklolaminátových zvonových kontejnerů, které vám nabízí ještě větší odolnost a bytelnost. Pokud naopak hledáte prostor pro odpad, který budete moci snadno přemisťovat, porozhlédněte se v kategorii plastových kontejnerů na kolečkách pro tříděný i komunální odpad.