Samolepka (číslo) na popelnici - 1 číslice

Kód: 148
80 Kč 97 Kč včetně DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše, co patří nám, je třeba si pořádně označit. Svůj majetek si musíme chránit před nenechavýma rukama sousedů, náhodných kolemjdoucích či nedej bože krádeže chtivých lupičů. A to obzvlášť, pokud se jedná o popelnici, která stojí celodenně venku před domem, nemáme ji neustále na očích a nemůžeme kontrolovat, zda by do ní chtěl někdo cizí něco vyhodit, nebo by si ji dokonce chtěl přivlastnit a považovat za svou. Kdepak, popelnici si musíme hezky a hlavně viditelně označit, aby bylo na první pohled patrné, ke kterému domu patří.

K tomu slouží samolepky na popelnici. Nabízíme samolepky ve formě čísel. Ta vám buďto nalepíme na popelnici, kterou si u nás objednáte, nebo vám čísla zašleme samostatně a vy jimi označíte stávající odpadní nádobu. Vybírat můžete z číselných samolepek na škále 0-9. Garantujeme kvalitu materiálu, který odolá rozmarům počasí i mechanickému poškození.

 

  • uvedená cena je za 1 ks nálepky číslice
  • výška číslice: 11,5 cm

 

Na fotografii je popelnice s 3 kusy číslic.

K objednávce prosím do poznámky napište, které číslo a kolik kusů si přejete na popelnici nalepit, příp. jaké konkrétní číslice chcete poslat.

K objednávce prosím do poznámky vepiště, které číslo a kolik kusů si přejete na popelnici nalepit, příp. poslat.

Snímek obrazovky 2017-11-19 v 21.43.23

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: