Držáky a stojany na odpadkové pytle

Nejprodávanější

stojan na odpadkové pytle s víkem
 
1 240 Kč
(1 500 Kč včetně DPH)
vyr 23475219 1 nasteny drzak pytle s vikem
 
1 290 Kč
(1 561 Kč včetně DPH)
2 položek celkem
stojan na odpadkové pytle s víkem
1 500 Kč včetně DPH
1 240 Kč
Kód: 306
vyr 23475219 1 nasteny drzak pytle s vikem
1 561 Kč včetně DPH
1 290 Kč
Kód: 318

Držáky a stojany na odpadkové pytle  mají multifunkční využití v různých prostorech, kde potřebujete mít po ruce místo na odpadky. Využijete je v interiéru i exteriéru. Vybírat můžete z kovových konstrukcí, plastových stojanů, mobilních stojanů i nástěnných držáků na odpadkové pytle o objemu od 60 do 120 litrů. Dají využívat na všechny druhy igelitových pytlů. Kapacitu mají 1 až 3 pytle o objemu až 120 litrů.

Kovové konstrukce  stojanů na odpadkové pytle jsou pevné, víka plastová s praktickým úchytem. Jsou velmi praktické. Lehké, přenosné. Hodí se všude, ať už v domácnosti, garáži, dílně, na zahradě, na terase, při venkovních oslavách, rautech nebo párty, ale i na chodbách domů. Snadno se přenáší i vynáší. Jsou lehčí skladnější formou nádoby na odpad, kam se nehodí těžká popelnice, ale přesto se vyprodukuje větší množství odpadu, nebo se s těžkou popelnicí nechcete vláčet. Uvidíte, že i odpadkový koš s pytlem může vypadat důstojně.

V nabídce máme držák na odpadkové pytle a k tomu stojan na odpadkové pytle, který usnadní manipulaci. Využijete  je například do kanceláří, ordinací, do skladů, dílen, škol, úřadů, ale i do veřejných prostranství, k rodinnému  domu, na stavbu a nejrůznější  místa ale i do kuchyně s vleku rodinou, kde je větší produkce kuchyňského směsného odpadu. Stojany na odpadkové pytle jsou velmi praktické a oceníte na nich, že velmi pomůžou s tříděním odpadu. Trojstojany se hodí na třídění odpadu a podle barvy víka poznáte, kam odložit sklo, papír nebo plast. Třídění odpadu bude už jednodušší. Dodáváme vybavení do obcí i firem. Vybírat můžete i z kategorií popelnice a kontejnery na třídění odpadů. U nás najdete vše, co hledáte.