Hliníkové informační vitríny - prosklenné úřední desky a nástěnky

Nejprodávanější

10 položek celkem

Mít přístup k informacím - na to má právo každý z nás. Je důležité zajistit, aby byli vaši zaměstnanci i obyvatelé vaší obce informovaní o všem, co potřebují vědět. Sdílejte s nimi všechny povinně zveřejňované údaje, zvěte je na akce a udělejte informace dostupné i pro občany, kteří nemají přístup k internetu.

Právě k tomu slouží informační vitríny. Ty můžete vyvěsit jak u obecního úřadu či v dalších veřejných prostorách obce, tak v rámci jakékoliv firmy. VývěskaInformační vitrína může sloužit jako úřední deska pro dokumenty i jako prostor pro sdílení plakátyů. Dle množství zveřejňovaných informací si můžete vybrat z několika variant rozměrů, způsobů otevírání i zámků. Spolehnout se můžete na pevnou konstrukci prosklené venkovní vitríny odolnou vůči mechanickému poškození a také na skleněnou výplň s UV ochranou. Rádi byste, aby byly dokumenty v magnetické vitríně čitelné i za snížené viditelnosti? Pak není problém dovnitř nainstalovat úsporné LED osvětlení. Pokud si nejste jisti s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Společně určitě vybereme to pravé.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení