Hliníková magnetická informační vitrína - Dvoukřídlá, HD60, 18xA4

Kód: 1632
17 490 Kč 21 163 Kč včetně DPH
Skladem u dodavatele
LED osvětlení
Sloupky
Zámek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry Hliníkové magnetické informační vitríny:

- hloubka: 60 mm
- výška: 1000 mm
- šířka: 1440 mm
- počet křídel: 2
- počet A4: 18
- hmotnost: 28 kg

 

Jak zajistit, aby občané vašeho města či vaší vesnice nebo zaměstnanci firmy byli včas a kompletně informováni o všem, co je pro ně zajímavé a důležité? Jedním z nejjednodušších a zároveň nejpraktičtějších řešení je instalace prosklené informační vitríny neboli úřední desky

Vývěska bude skvěle fungovat pověšená ve venkovních i vnitřních prostorách obecního/městského úřadu nebo budovy vaší společnosti, instalovat ji můžete také v jakýchkoliv jiných veřejných prostorách. Rozměr 1000x1440 mm je naprosto perfektní pro sdílení opravdu velkého množství povinně zveřejňovaných informací, ale také pro pozvánky a rozměrné plakáty na různé akce. Hloubka 60 mm umožňuje umístění i určitých plastických prvků. Nebojte se využít prostor naplno. Instalace vitríny je rychlá a jednoduchá, můžete si vybrat, zda ji umístíte přímo na zeď, nebo přišroubujete na sloupky z hliníku v betonovém základu. Spolehnout se můžete na vodotěsnost, odvětrávání a pevnou konstrukci celohliníkového rámu venkovní vitríny. Skleněná výplň z polykarbonátu se ubrání mechanickému poškození a UV filtr ochrání obsah před nežádoucími účinky slunečních paprsků. Magnetická vitrína disponuje dvěma otevíratelnými křídly.

Rádi byste informační vývěsce dodali ještě něco navíc? V nabídce máme přídavné LED osvětlení, vybírat můžete také z variant prosklených venkovních vitrín s univerzálním a unikátním zámkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hliníkové informační vitríny - prosklenné úřední desky a nástěnky
Hmotnost: 28 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: