Plechové kontejnery na odpad

Nejprodávanější

1100 plech
 
13 490 Kč
(16 323 Kč včetně DPH)
1 položek celkem
1100 plech
16 323 Kč včetně DPH
13 490 Kč

Ocelový kontejner

Kód: 114

Poctivá plechařina pro pořádnou zátěž. Obr, který pojme skutečně cokoliv. Pokud hledáte pevnou vysoce odolnou nádobu, která se nezhroutí ani pod velkým množstvím odpadu, pak je pro vás kovový kontejner to pravé. Do inventáře obce, k bytovému domu či při stavbě, demolici nebo rekonstrukci budov bude plechová nádoba na odpad tím nejlepším pomocníkem. 

Povrch kontejnerů je pozinkovaný a pravděpodobnost jeho poškození je minimální. Tihle borci vydrží hrubší zacházení i nepřízeň počasí, nemusíte se bát. A kapacita? Klidně až 1 100 l. Paráda! Kontejnery pojmou jak běžný tuhý odpad z domácnosti, zbytky jídla nebo staré hadry, tak třeba žhavý popel nebo suť. 

Jak s takovými kontejnery manipulovat? Snadno. Nádoby jsou pojízdné, mají rovnou čtyři kolečka pro snadné přejíždění a díky kolečkům brzděným nemusíte mít strach, že vám ujedou, kam nechcete. 

Nestačí vám uvedené výhody a rádi byste ještě nějaký bonus? Co takhle nadstandardní tříletá záruka? Ta už rozhodně stojí za úvahu, co říkáte? Právě tu vám ke kovovému kontejneru nabídneme. Vzbudili jsme váš zájem? Pak na nic nečekejte a směle se pusťte do nakupování.