Plastové venkovní odpadkové koše

Nejprodávanější

venkovni kos na psi exkrementy pytliky male
 
3 090 Kč
(3 739 Kč včetně DPH)
kos dino na psi hovinka univerzalni schranka male
 
3 132 Kč
(3 790 Kč včetně DPH)
kos dino na psi hovinka male
 
2 666 Kč
(3 226 Kč včetně DPH)
kos doni venkovni plastovy zeleny male
 
1 490 Kč
(1 803 Kč včetně DPH)
stojan stojna odpadkove kose
 
590 Kč
(714 Kč včetně DPH)
5 položek celkem
stojan stojna odpadkove kose
714 Kč včetně DPH
590 Kč
Kód: 246
kos doni venkovni plastovy zeleny male
1 803 Kč včetně DPH
1 490 Kč
Kód: 1430
kos dino na psi hovinka male
3 226 Kč včetně DPH
2 666 Kč
Kód: 1433
venkovni kos na psi exkrementy pytliky male
3 739 Kč včetně DPH
3 090 Kč
Kód: 1439
kos dino na psi hovinka univerzalni schranka male
3 790 Kč včetně DPH
3 132 Kč
Kód: 1436

Čistota v parcích, ulicích nebo  na náměstí je důležitá a udržování pořádku usnadní dostupné venkovní odpadkové koše.  Pro udržování veřejných prostranství nabízímeplastové koše na odpadky.  Venkovní plastové odpadkové koše nabízíme  zelené nenápadné barvě. Hodí se do měst, obcí i na vesnice, do parků, na hřiště nebo jakéhokoliv jiného venkovního prostoru. Investice do venkovního odpadkového koše  se obcím vyplatí, protože ušetří v nákladech na čištění ulic, a také zajistí hezké a čistý veřejný prostor. Vyrobeny jsou z  kvalitního plastu a hodně vydrží. Odolají  nepříznivému počasí, ale i plísním i bakteriím, které se mohou v odpadcích množit. Plastové venkovní odpadkové koše jsou skvělou volbou do parků a na náměstí, ale i na sídliště, pro školy, firmy, úřady a instituce, parkoviště, k čerpacím stanicím, venkovním restauracím a posezením, na hřiště a do dalších míst, že kde shromažďuje hodně lidí. V nabídce máme plastový venkovní koš o objemu 50 litrů podle normy DIN. Tělo a víko jsou z pevného polyethylenu s vysokou hustotou proti vodě, UV záření i špatnému počasí.

Venkovní odpadkové koše jsou zásadní součástí městského mobiliáře. Jsou konstrukčně i materiálově navržené pro umístění do venkovního prostředí, a vydrží vítr, déšť , sníh i mráz. Montují se do země. V našem sortimentu najdete koše plastové na ocelovém stojanu.  Naše odpadkové koše vyhovují nejpřísnějším nárokům častého provozu veřejných prostranství. Potěší funkčností a odolností a mohou sloužit dlouhé roky.  Pokud hledáte nádoby na větší objem odpadu, je lepší pořídit objemnější popelnice nebo kontejnerykteré můžete využít pro komunální i tříděný odpad.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení