Hliníková magnetická informační vitrína - Křídlo do strany, hloubka 40 mm, 10xA4

Kód: 1627
10 100 Kč 12 221 Kč včetně DPH
Skladem u dodavatele
LED osvětlení
Sloupky
Zámek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry Hliníkové magnetické informační vitríny:

- hloubka: 40 mm
- výška: 700 mm
- šířka: 1 150 mm
- počet křídel: 1
- počet A4: 10
- hmotnost: 15 kg

 

Jak zajistit, aby občané vašeho města či vaší vesnice nebo zaměstnanci firmy byli včas a kompletně informováni o všem, co je pro ně zajímavé a důležité? Jedním z nejjednodušších a zároveň nejpraktičtějších řešení je instalace prosklené informační vitríny neboli úřední nástěnky.

Tato vývěska orientovaná na výšku bude skvěle fungovat pověšená ve venkovních i vnitřních prostorách obecního/městského úřadu nebo budovy vaší společnosti, instalovat ji můžete také v jakýchkoliv jiných veřejných prostorách. Rozměr 700x1150 mm postačí pro sdílení až 10 dokumentů velikosti A4, na nichž mohou být jak informační dokumenty, tak pozvánky na různé akce. Instalace vitríny je rychlá a jednoduchá, můžete si vybrat, zda ji umístíte přímo na zeď, nebo přišroubujete na sloupky z hliníku v betonovém základu. Spolehnout se můžete na vodotěsnost, odvětrávání a pevnou konstrukci celohliníkového rámu venkovní vitríny. Skleněná výplň venkovní vitríny z polykarbonátu se ubrání mechanickému poškození a UV filtr ochrání obsah před nežádoucími účinky slunečních paprsků. Křídlo magnetické vitríny se otevírá do strany.

Rádi byste informační vývěsce dodali ještě něco navíc? V nabídce máme přídavné LED osvětlení, vybírat můžete také z variant prosklených venkovních vitrín  s univerzálním a unikátním zámkem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hliníkové informační vitríny - prosklenné úřední desky a nástěnky
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: