Hliníková magnetická informační vitrína - Křídlo do strany, hloubka 40 mm, 12xA4

Kód: 1636
10 690 Kč 12 935 Kč včetně DPH
Skladem u dodavatele
LED osvětlení
Sloupky
Zámek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry Hliníkové magnetické informační vitríny:

- hloubka: 40 mm
- výška: 1 000 mm
- šířka: 950 mm
- počet křídel: 1

- počet A4: 12
- hmotnost: 16 kg

 

Jak zajistit, aby občané vašeho města či vaší vesnice nebo zaměstnanci firmy byli včas a kompletně informováni o všem, co je pro ně zajímavé a důležité? Jedním z nejjednodušších a zároveň nejpraktičtějších řešení je instalace prosklené informační vitríny

Vývěska bude skvěle fungovat pověšená ve venkovních i vnitřních prostorách obecního/městského úřadu nebo budovy vaší společnosti. Rozměr 1000x950 mm je naprosto perfektní jak pro sdílení zásadních informací, tak pro pozvánky a plakáty na různé akce. Instalace vitríny je rychlá a jednoduchá, můžete si vybrat, zda ji umístíte přímo na zeď, nebo přišroubujete na sloupky z hliníku v betonovém základu. Spolehnout se můžete na vodotěsnost, odvětrávání a pevnou konstrukci celohliníkového rámu. Skleněná výplň z polykarbonátu se ubrání mechanickému poškození a UV filtr ochrání obsah před nežádoucími účinky slunečních paprsků. Křídlo magnetické vitríny se otevírá do strany.

Rádi byste informační vývěsce dodali ještě něco navíc? V nabídce máme přídavné LED osvětlení, vybírat můžete také z variant s univerzálním a unikátním zámkem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hliníkové informační vitríny - prosklenné úřední desky a nástěnky
Hmotnost: 16 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: