Hliníková magnetická informační vitrína - Otevírání nahoru, hloubka 40 mm, 18xA4

Kód: 1629
16 290 Kč 19 711 Kč včetně DPH
Skladem u dodavatele
LED osvětlení
Sloupky
Zámek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry Hliníkové magnetické informační vitríny:

- hloubka: 40 mm
- výška: 1000 mm
- šířka: 1350 mm
- počet A4: 18
- hmotnost: 30 kg

 

Jak zajistit, aby občané vašeho města či vaší vesnice nebo zaměstnanci firmy byli včas a kompletně informováni o všem, co je pro ně zajímavé a důležité? Jedním z nejjednodušších a zároveň nejpraktičtějších řešení je instalace prosklené informační vitríny nebo úřední nástěnky

Vývěska bude skvěle fungovat pověšená ve venkovních i vnitřních prostorách obecního/městského úřadu nebo budovy vaší společnosti, instalovat ji můžete také v jakýchkoliv jiných veřejných prostorách. Rozměr 1000x1350 mm je naprosto perfektní pro sdílení většího množství povinně zveřejňovaných informací, ale také pro pozvánky a rozměrné plakáty na různé akce. Instalace vitríny je rychlá a jednoduchá, můžete si vybrat, zda ji umístíte přímo na zeď, nebo přišroubujete na sloupky z hliníku v betonovém základu. Spolehnout se můžete na vodotěsnost, odvětrávání a pevnou konstrukci celohliníkového rámu venkovní vitríny. Skleněná výplň z polykarbonátu se ubrání mechanickému poškození a UV filtr ochrání obsah před nežádoucími účinky slunečních paprsků. Magnetická vitrína disponuje otevíráním dvířek směrem nahoru. Dvířka drží v otevřené poloze díky vnitřní plynové vzpěře na každé straně.

Rádi byste informační vývěsce dodali ještě něco navíc? V nabídce máme přídavné LED osvětlení, vybírat můžete také z variant prosklených venkovních vitrín s univerzálním a unikátním zámkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hliníkové informační vitríny - prosklenné úřední desky a nástěnky
Hmotnost: 30 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: