Červené plastové popelnice

6 položek celkem
DM 05543 Edit 01
ZdarmaZdarma
1 119 Kč včetně DPH
925 Kč

Vhodná pro baterie, elektro odpad a nebezpečný odpad

Kód: 263
DM 05536 Edit 01
ZdarmaZdarma
1 320 Kč včetně DPH
1 091 Kč

Vhodná pro baterie, elektro odpad a nebezpečný odpad

Kód: 265

DOPNER nabízí červené plastové popelnice pro několik účelů. Červená plastové popelnice na baterie, dále červená plastové popelnice na elektroodpad a červená plastové popelnice na směsný odpad.

Vyřešte problém s odpadem jednou provždy. Rychlé doručení. Ověření zákazníky. Dlouholeté zkušenosti. Jsme profesionálové na popelnice.

Červená plastová popelnice se hodí na komunální odpad, můžete ji využívat i na bioodpad nebo elektroodpad. Využijte plastové popelnice v různých barvách do bytových nebo činžovních domů, k rodinným domům, ale i pro malé nebo střední firmy.  Líbí se vám modrá popelnice, nebo oranžová popelnice, hnědá, žlutá, zelená,nebo černá? U nás si vybere každý ze širokého sortimentu. 

Červené popelnice obsahují otvor na vhození odpadu se zámkem proti krádeži. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu – vysokohustotního polyethylenu a odolávají i nárazům nebo nešetrnému zacházení popelářů. Naše popelnicemají také vysokou odolnost proti UV záření, a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Jsou certifikované mají UN certifikát pro přepravu nebezpečných odpadů, dále TÜV Product Service GmbH certifikát a odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS.

Maximální zátěž popelnice je až 60 kilogramů. Díky dvěma kolečkům a ocelové ose se velmi dobře převáží a veze a díky pružnosti nehlučí. Manipulace s popelnicí je velmi jednoduchá.  Proto na ně poskytujeme záruku až 3 roky (při běžném použití)