Červené plastové popelnice

6 položek celkem
DM 05543 Edit 01
ZDARMAZDARMA
1 383 Kč včetně DPH
1 143 Kč

Vhodná pro baterie, elektro odpad a nebezpečný odpad

Kód: 263
DM 05536 Edit 01
ZDARMAZDARMA
1 717 Kč včetně DPH
1 419 Kč

Vhodná pro baterie, elektro odpad a nebezpečný odpad

Kód: 265
Červená 120 2
ZDARMAZDARMA
2 419 Kč včetně DPH
1 999 Kč
Kód: 699
Červená 240 2
ZDARMAZDARMA
2 709 Kč včetně DPH
2 239 Kč
Kód: 701
Červená 120
ZDARMAZDARMA
2 419 Kč včetně DPH
1 999 Kč
Kód: 700

DOPNER nabízí červené plastové popelnice pro několik účelů. Červená plastové popelnice na baterie, dále červená plastové popelnice na elektroodpad a červené plastové popelnice na směsný odpad.

Ročně se v ČR vyprodukuje asi 5 milionů tun komunálního odpadu. Z toho 72% lidé vytřídí. Třídění je snažší díky množsví barevnýhch kontejnerů. Červená plastová popelnice se hodí na komunální i průmyslový odpad, můžete ji využívat i na baterie nebo elektroodpad. Využijte plastové popelnice v různých barvách do bytových nebo činžovních domů, k rodinným domům, ale i pro malé nebo střední firmy nebo obce.

Červená popelnice je určená pro malá elektrozařízení a baterie. Do kontejnerů na elektroodpad patří drobná elektrozařízení, která najdeme v domácnosti - PC příslušenství, mobilní telefony, nabíječky, elektronické hračky, ale třeba i žehličky, rychlovarné konvice, fény nebo holicí strojky. Zářivky je ale přecijen vhodnější odnést do obchodu s elektronikou nebo sběrného dvora.

Popelnice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu – vysokohustotního polyethylenu a odolávají i nárazům nebo nešetrnému zacházení popelářů. Naše popelnice mají také vysokou odolnost proti UV záření, a nepříznivým povetrnostním podmínkám. Jsou certifikované mají UN certifikát pro přepravu nebezpečných odpadů, dále TÜV Product Service GmbH certifikát a odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS, která zajišťuje možnost je využívat s komunální tecnikou v celé EU.

Maximální zátěž popelnice je až 60 kilogramů. Díky dvěma kolečkům a ocelové ose se velmi dobře převáží a veze a díky pružnosti nehlučí. Manipulace s popelnicí je velmi jednoduchá.  Proto na ně poskytujeme záruku až 3 roky (při běžném použití)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení