Popelnice na elektro odpad

2 položek celkem

Třídění odpadu včetně elektrospotřebičů a baterií je zásadní pro bezpečnost životního prostředí. Odhozené baterie , kteér obsahují různé chemické látky, se pak rozkládají v půdě a mohou ji kontaminovat nebo se dostat i do spodních vod. Proto je důležitý sběr elektroodpadu a jeho recyklace nebo šetrné odstranění.

Máte firmu, nebo místo, kam by lidé mohli sbírat opotřebené staré baterie a další elektroodpad? Pak je pro vás právě tato červená plastová popelnice na elektroodpad se zámkem a vhozem o objemu 120 nebo 240 litrů ideální.

Mnoho lidí neví, kam s ním a tak ho vyhazuje do běžného komunálního odpadu. To je ale rizikové ve spalovnách a zbytečně se pálí materiál, který je možné použít k další výrobě tzv recyklovat.

Popelnice je vhodná na staré rozbité domácí elektrospotřebiče, baterie, mobilní telefony, žárovky, počítače, monitory, kalkulačky nebo kabely. Z elektrospotřebičů není třeba vymontovávat vestavěné baterie. O to se postará zpracovatel.

Popelnice na elektroodpad vhodná na sběr baterií nebo elektroodpadu z domácností, firem, v obchodních organizacích, školách apod.

Výhodou je snadná manipulace s popelnicí díky kolečkům a nízké hmotnosti.

Červená popelnice na elektroodpad je vyrobena z vysoce kvalitního a odolného plastu (polyethylen), který je zárukou odolnosti proti nepříznivému počasí, UV záření, dešti mrazu, mechanickému poškození, zadržování nečistot a odolává i chemickým látkám z elektrospotřebičů.

Nezničí ji ani nešetrní popeláři, na což dáváme 3 letou záruku. 

Popelnice mají UN cerfitikát pro přepravu nebezpečných odpadů a TÜV Product Service GmbH certifikát. odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS.

Horní víko zajišťuje pohodlný přesun při vyváření odpadu. Madla jsou po celém obvodu a umožňují snadnou manipulaci a uchopení víka z jakékoliv strany. Dvě gumová kolečka zajišťují snadnou a tichou manipulaci s i s plně naloženou nádobou. 

Ocelová osa zaručuje vysokou nosnost nádoby bez deformace. Do této popelnice se vejde až 60 kilogramů elektroodpadu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení