Popelnice na elektro odpad

Třídění odpadu včetně elektrospotřebičů a baterií je zásadní pro bezpečnost životního prostředí. Odhozené baterie , kteér obsahují různé chemické látky, se pak rozkládají v půdě a mohou ji kontaminovat nebo se dostat i do spodních vod. Proto je důležitý sběr elektroodpadu a jeho recyklace nebo šetrné odstranění.

Máte firmu, nebo místo, kam by lidé mohli sbírat opotřebené staré baterie a další elektroodpad? Pak je pro vás právě tato červená plastová popelnice na elektroodpad se zámkem a vhozem o objemu 120 nebo 240 litrů ideální.

Mnoho lidí neví, kam s ním a tak ho vyhazuje do běžného komunálního odpadu. To je ale rizikové ve spalovnách a zbytečně se pálí materiál, který je možné použít k další výrobě tzv recyklovat.

Popelnice je vhodná na staré rozbité domácí elektrospotřebiče, baterie, mobilní telefony, žárovky, počítače, monitory, kalkulačky nebo kabely. Z elektrospotřebičů není třeba vymontovávat vestavěné baterie. O to se postará zpracovatel.

Popelnice na elektroodpad vhodná na sběr baterií nebo elektroodpadu z domácností, firem, v obchodních organizacích, školách apod.

Výhodou je snadná manipulace s popelnicí díky kolečkům a nízké hmotnosti.

Červená popelnice na elektroodpad je vyrobena z vysoce kvalitního a odolného plastu (polyethylen), který je zárukou odolnosti proti nepříznivému počasí, UV záření, dešti mrazu, mechanickému poškození, zadržování nečistot a odolává i chemickým látkám z elektrospotřebičů.

Nezničí ji ani nešetrní popeláři, na což dáváme 3 letou záruku. 

Popelnice mají UN cerfitikát pro přepravu nebezpečných odpadů a TÜV Product Service GmbH certifikát. odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS.

Horní víko zajišťuje pohodlný přesun při vyváření odpadu. Madla jsou po celém obvodu a umožňují snadnou manipulaci a uchopení víka z jakékoliv strany. Dvě gumová kolečka zajišťují snadnou a tichou manipulaci s i s plně naloženou nádobou. 

Ocelová osa zaručuje vysokou nosnost nádoby bez deformace. Do této popelnice se vejde až 60 kilogramů elektroodpadu.

2 položek celkem