Plastová popelnice DOPNER 240 l - červená

Kód: 294
ZDARMAZDARMA
DM 05536 Edit 01
1 419 Kč 1 717 Kč včetně DPH
Skladem
Samolepka číslo domu (napište do poznámky) ?
Velké samolepky A4
Zámek na popelnici

Vhodná pro baterie, elektro odpad a nebezpečný odpad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry plastové popelnice Dopner 240l - červená

  • 2 kolečka + osa
  • prvovýroba - vysoká kvalita materiálu
  • materiál: vysokohustotní polyethylen
  • max. zátěž: 120kg
  • UN certifikát pro přepravu nebezpečných odpadů
  • TÜV Product Service GmbH certifikát
  • odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS
  • vysoká odolnost vůči UV záření, dešti, mrazu
  • 3 roky záruka pro běžné použití

Technická specifikace a rozměry

parametry240

Velká popelnice na BIO odpad plná vychytávek

S pojízdnou popelnicí Dopner bude vyvážení odpadků příjemnou rutinou. Díky dvěma kolečkům se jednoduše převáží. I plně naložená je lehce ovladatelná. Konstrukci tvoří vysokohustotní pevný plast polyethylen. Tato 240 l popelnice se postará až o 120 kg vašeho bio odpadu, ale můžete ji používat i pro klasický komunální odpad. Podívejte se na nejlepší vychytávky žluté popelnice Dopner a nechte si ji přivést až k vám domů.  

Ideální je pro: větší rodinné domy, bytové domy a menší až středně velké firmy. Na třídění plastu nebo pro směsný odpad.

Certifikovaná a kvalitní: popelnice má UN certifikát pro přepravu nebezpečných odpadů. Vlastní certifikát pro TÜV Product Service GmbH. Odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN a OHSAS.

Ventilační průduchy
Tyto průduchy umožňují cirkulaci vzduchu uvnitřkem popelnice. Pozvolna odvětrávají nepříjemné plyny, které vznikají při tlení. Takže se nemusíte bát nadměrného zápachu ani hmyzu.

Super pevná konstrukce

Kvalitní plast dělá popelnici Dopner nezničitelnou. Vysokohustní polyethylen je odolný proti silným nárazům a mechanickému poškození. Nenaruší ho ani UV záření, déšť nebo silný mráz. Vaši popeláři ji jen tak nerozlámou. Na to vám dáváme tři roky záruku a naše dobré jméno.  

Pohodlné držadlo

Dobře se drží a popelnice se s ním snadno posouvá. Praktické držadlo najdete v zadní části víka. Když budete chtít popelnici převést, lehce ji nakloníte, chytnete za držadlo a jedete.

Mobilní kolečka
Kombinace koleček s držadlem vás nadchne. Pokaždé když budete popelnici vyvážet, manipulace s ní bude jednoduchá. Tahání těžkých popelnicí už odzvonilo. Plastové popelnice Dopner jsou vždy pojízdné.  

Hodně uveze
Zaručujeme vám neochvějnou pevnost popelnicí Dopner i při plném zatížení. Jejich tvar je navržený do nejmenších detailů, tak aby byly maximálně pružné a pevné. Díky nim se tato 240 l popelnice vypořádá až se 120 kg odpadu.   

Ekologicky šetrná
Celou jsme vyrobili z recyklovatelných materiálů. Mysleli jsme i na barvy, které neobsahují těžké kovy. Podpořte s námi recyklaci plastů a jejich opětovné využití. Buďme ohleduplní k životnímu prostředí.

V několika barvách
Vybírat můžete z celé škály barev. Najděte si tu, která se vám líbí nejvíc. Vaše popelnice už nemusí být nudně špinavá. Každá barva originálně zapadne do svého prostředí. Líbí se vám hnědá, žlutá, modrá, černá, zelená, červená nebo oranžová?

Prezentační video DOPNER popelnic

Doplňkové parametry

Kategorie: Popelnice
Záruka: 3 roky
Velikost: 240l
Barva: Červená
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 8.1.2019
Praktická a kvalitní popelnice