Černá plastová popelnice s oranžovým víkem na nápojové kartony DOPNER 120 l

Kód: 711
ZDARMAZDARMA
Oranz cerna 120l
1 380 Kč 1 670 Kč včetně DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plastová popelnice, jejíž barva a označení ukazují, že do ní patří nápojové kartony. Oranžová barva byla přiřazena právě nápojovým kartonům na základě evropských standardů pro recyklaci odpadu. Mezi nápojové kartony řadíme krabice od mléka, šťávy, džusů či vína, to vše se do této odpadní nádoby vejde. Pro úsporu místa doporučujeme kartony před vyhozením sešlápnout a pro lepší podmínky pro recyklaci také zběžně vypláchnout.

Popelnice je vyrobena z vysokohustotního polyethylenu, takže se pyšní pevností, pružností, vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, počasí či hrubšímu zacházení popelářů. Barva také vydrží dlouho a neublíží jí ani UV záření. Kvalitou této popelnice na nápojové kartony jsme si tak jisti, že na ni dáme tříletou záruku.

Manipulace s pojízdnou popelnicí je snadná díky kolečkům a praktickému držadlu na zadní straně víka. S ním a kolečky bude jakýkoliv převoz hračka, a to i když bude nádoba plně naložená. Dovézt ji na místo určení zvládne úplně každý. Vejde se do ní až 60 kg odpadků o objemu 120 l. Vzhledem ke své kapacitě je vhodná především k rodinnému domu, bytu, chatě, chalupě nebo do prostor menší firmy. 

A co je na této popelnici s oranžovým víkem nejlepší? Je šetrná k životnímu prostředí. Sama je vyrobena z recyklovatelného materiálu, takže až doslouží, může z ní být vyrobeno něco dalšího. A to už se vyplatí, co říkáte?

 

Černá plastová popelnice s oranžovým víkem na nápojové kartony DOPNER 240 l

  • 2 kolečka + osa
  • prvovýroba - vysoká kvalita materiálu
  • materiál: vysokohustotní polyethylen (plast)
  • max. zátěž: 60kg
  • UN certifikát pro přepravu nebezpečných odpadů
  • TÜV Product Service GmbH certifikát
  • odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS
  • vysoká odolnost vůči UV záření, dešti, mrazu
  • 3 roky záruka pro běžné použití

Technická specifikace a rozměry

parametry120

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Popelnice
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 10 kg
Velikost: 120l
Barva: Oranžová
Určení: Nápojové kartony

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: