Plastová popelnice DOPNER 120 l - žlutá

Kód: 42
ZdarmaZdarma
DM 05543 Edit copy 5
925 Kč 1 119 Kč včetně DPH
Skladem
Samolepka číslo domu (napište do poznámky)
Zámek na popelnici

Vhodné na:  PLASTY

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry popelnice dopner 120l - žlutá

  • 2 kolečka + osa
  • prvovýroba - vysoká kvalita materiálu
  • materiál: vysokohustotní polyethylen (plast)
  • max. zátěž: 60kg
  • UN certifikát pro přepravu nebezpečných odpadů
  • TÜV Product Service GmbH certifikát
  • odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS
  • vysoká odolnost vůči UV záření, dešti, mrazu
  • 3 roky záruka pro běžné použití

Technická specifikace a rozměry

parametry120

Popelnice plná vychytávek

S pojízdnou popelnicí Dopner bude vyvážení odpadků příjemnou rutinou. Díky dvěma kolečkům se jednoduše převáží. I plně naložená je lehce ovladatelná. Konstrukci tvoří vysokohustotní pevný polyethylen. Tato 120 l popelnice se postará až o 60 kg vašeho směsného odpadu. Je vhodná na směsný a nebezpečný odpad. Podívejte se na nejlepší vychytávky černé popelnice Dopner a nechte si ji přivést až k vám domů.

Ideální je pro: menší rodinné domy nebo malé firmy - na PLASTY (pet lahve, kelímky, obaly), či jakékoliv jiné odpady

Certifikovaná a kvalitní: Popelnice má UN certifikát pro přepravu nebezpečných odpadů. Drží certifikát TÜV Product Service GmbH. Odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN a OHSAS.

Super pevná konstrukce

Kvalitní plast dělá popelnici Dopner téměř nezničitelnou. Vysokohustotní polyethylen (HDPE) je odolný proti silným nárazům a mechanickému poškození. Nenaruší ho ani UV záření slunce, déšť nebo silný mráz. Vaši popeláři ji jen tak nerozlámou. Na to vám dáváme tři roky záruku a naše dobré jméno.

Pohodlné držadlo

Dobře se drží a popelnice se s ním snadno posouvá. Praktické držadlo najdete v zadní části víka. Když budete chtít popelnici převést, chytnete ji za držadlo a jedete.

Tichá kolečka

Kombinace velkých gumových koleček s držadlem vás nadchne. Pokaždé když budete popelnici vyvážet, manipulace s ní bude jednoduchá. Tahání těžkých popelnicí už odzvonilo. Plastové popelnice Dopner jsou vždy pojízdné.

Hodně uveze:
Zaručujeme vám neochvějnou pevnost popelnicí Dopner i při plném zatížení. Jejich tvar je navržený do nejmenších detailů, tak aby byly maximálně pružné a pevné. Díky nim se tato 120 l popelnice vypořádá až se 60 kg odpadu.  

Ekologicky šetrná:
Celou jsme ji vyrobili z recyklovatelných materiálů. Mysleli jsme i na barvy, které neobsahují těžké kovy. Podpořte s námi recyklaci plastů a jejich opětovné využití. Buďme ohleduplní k životnímu prostředí a naší budoucnosti.

V několika barvách:
Vybírat můžete z celé škály barev. Najděte si tu, která se vám líbí nejvíc. Vaše popelnice nemusí být jen šedá, tak jako sousedova. Každá barva originálně zapadne do svého prostředí. Líbí se vám černá, modrá, žlutá, hnědá nebo zelená?

Prezentační video DOPNER popelnic

Doplňkové parametry

Kategorie: Popelnice
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 10 kg
Velikost: 120l
Barva: Žlutá
Určení: Plasty
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 6.2.2021
Vysoká kvalita, popelnice nám ladí s fasádou domu (šedá) :-) Max spokojenost...