Plastová popelnice DOPNER 120 l - oranžová

Kód: 264
1 819 Kč 2 201 Kč včetně DPH
Momentálně nedostupné
Samolepka číslo domu (napište do poznámky) ?
Velké samolepky A4
Zámek na popelnici

Vhodná pro nápojové kartony

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry popelnice - Dopner 120 l - oranžová

  • 2 kolečka + osa
  • prvovýroba - vysoká kvalita materiálu
  • materiál: vysokohustotní polyethylen (plast)
  • max. zátěž: 60kg
  • UN certifikát pro přepravu nebezpečných odpadů
  • TÜV Product Service GmbH certifikát
  • odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS
  • vysoká odolnost vůči UV záření, dešti, mrazu
  • 3 roky záruka pro běžné použití

Technická specifikace a rozměry

parametry120

Popelnice plná vychytávek

S pojízdnou popelnicí Dopner bude vyvážení odpadků příjemnou rutinou. Díky dvěma kolečkům se jednoduše převáží. I plně naložená je lehce ovladatelná. Konstrukci tvoří vysokohustotní pevný polyethylen. Tato popelnice o objemu 120 l se postará až o 60 kg vašeho odpadu. Nejlépe poslouží v případě, že se potřebujete zbavit směsného a nebezpečného odpadu. Podívejte se na nejlepší vychytávky černé popelnice Dopner a po zakoupení si ji nechte přivést až k vám domů.

Ideální je pro: menší rodinné domy nebo malé firmy - na směsný, tříděný i nebezpečný odpad

Certifikovaná a kvalitní: Popelnice má UN certifikát pro přepravu nebezpečných odpadů. Drží certifikát TÜV Product Service GmbH. Odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN a OHSAS.

 

Specialista na směsný a nebezpečný odpad

Klasická popelnice je jako stvořená pro směsný, neboli také komunální, odpad. A co vlastně mezi směsný odpad patří? Jsou to obaly vyrobené kombinací různých materiálů, silně znečištěné nebo mastné obaly od potravin (například nevymytá lahev od oleje nebo špinavá krabice od pizzy), použité pleny, kapesníky nebo papírové utěrky, obaly od zubní pasty nebo zbytky kosmetiky. Všechny tyto předměty najdou v kontejneru na směsný odpad svoje místo a bude jim tady dobře.

A jak je to s tím nebezpečným odpadem? To je odpad skládající se z materiálů, které by mohly mít negativní dopad na životní prostředí a také na zdraví. Zahrnuje syntetické barvy nebo laky, elektrické a autobaterie, oleje, tuky a kyseliny nebo lepidla.

 

Super pevná konstrukce

Kvalitní plast dělá popelnici Dopner téměř nezničitelnou. Vysokohustotní polyethylen (HDPE) je odolný proti silným nárazům a mechanickému poškození. Nenaruší ho ani UV záření slunce, déšť nebo silný mráz. Vaši popeláři ji jen tak nerozlámou, i kdyby s ní dělali psí kusy. Na to vám dáváme tři roky záruku a naše dobré jméno.

 

Pohodlné držadlo

Pohodlné držadlo naší popelnice je velká paráda. Skvěle se drží a popelnice se s ním snadno posouvá na místo určení. Praktické držadlo najdete v zadní části víka a jeho funkce je velmi prostá. Když budete chtít popelnici převést, jednoduše ji chytnete za držadlo a je to, můžete jet.

288-12

Tichá kolečka

Kombinace velkých gumových koleček a držadla vás nadchne. Pojezd koleček je tišší než myška, nemusíte se bát zbytečného hluku nebo vrzání. Manipulace při vyvážení popelnice je naprosto jednoduchá a není k ní třeba velké síly. Tahání těžkých popelnic dávno odzvonilo. Plastové popelnice Dopner jsou vždy pojízdné.

288-13

Hodně uveze

Zaručujeme vám neochvějnou pevnost popelnic Dopner i při plném zatížení. Jejich tvar je navržený a promyšlený do nejmenších detailů, tak aby byly maximálně pružné a pevné. Díky nim se popelnice pyšní kapacitou až 120 l a dokáže se vypořádat až se 60 kg odpadu.  

 

Ekologicky šetrná

Plastová popelnice = neekologická nádoba, která škodí životnímu prostředí? Ale kdeže! Naši nádobu jsme celou vyrobili z recyklovatelných materiálů, pokud tedy doslouží původnímu účelu, její torzo může být recyklováno a použito na něco jiného. Mysleli jsme i na barvy popelnice, které neobsahují těžké kovy. Podpořte s námi recyklaci plastů a jejich opětovné využití. Buďte ohleduplní k životnímu prostředí a naší budoucnosti.

 

V několika barvách

Vybírat můžete z celé škály barev. Najděte si tu, která se vám líbí nejvíc. Vaše popelnice nemusí být jen šedá, tak jako sousedova. Každá barva originálně zapadne do svého prostředí. Líbí se vám černá, modrá, žlutá, hnědá nebo zelená? Fantazii se meze nekladou - pořiďte si tu, která bude vašemu oku lahodí nejvíc.

 

Prezentační video DOPNER popelnic

Doplňkové parametry

Kategorie: Popelnice
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 10 kg
Velikost: 120l
Barva: Oranžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: