Žlutá plastová popelnice na plasty DOPNER 120 l s vhozem

Kód: 707
1 383 Kč 1 673 Kč včetně DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Plastová popelnice, jejíž žlutá barva a označení ukazují, že do ní patří plasty, které jsou určené k recyklaci. Žlutou barvu pro plasty určila mezinárodní pravidla pro recyklaci. A co vlastně do takto zbarveného kontejneru patří? Není to zase tak jednoznačné, jak by se snad mohlo jevit. Není totiž plast jako plast. Tato nádoba je určena pro plastové sáčky, fólie, igelitové tašky, PET lahve (pozor, vždy sešlápnuté), lahve a jiné obaly od čistících prostředků - důkladně vymyté - nebo kelímky. Naopak vyhnout obloukem byste se kontejneru na plasty měli, pokud máte obal s jakýmikoliv zbytky, obzvlášť pokud se jedná o chemikálie, žíraviny nebo barvy. Nepatří sem ani zbytky podlahových krytin.

Naše nádoba na plasty je vyrobena z vysokohustotního polyethylenu, takže se pyšní pevností, pružností, vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, počasí či hrubšímu zacházení popelářů. Barva také vydrží dlouho a neublíží jí ani UV záření. Kvalitou této popelnice na plasty jsme si tak jisti, že na ni dáme tříletou záruku.

Manipulace s pojízdnou popelnicí je snadná díky kolečkům a praktickému držadlu na zadní straně víka. S ním a kolečky bude jakýkoliv převoz hračka, a to i když bude nádoba plně naložená. Dovézt ji na místo určení zvládne úplně každý. Vejde se do ní až 60 kg odpadu o objemu 120 l, které se do ní dostanou prostřednictvím vhozu. Vzhledem ke své kapacitě je vhodná především k rodinnému domu, bytu nebo do prostor menší firmy. 

A co je na této žluté popelnici s vhozem nejlepší? Je šetrná k životnímu prostředí. Sama je vyrobena z recyklovatelného materiálu, takže až doslouží, může z ní být vyrobeno něco dalšího. A to už se vyplatí, co říkáte?

731-7

 

Žlutá plastová popelnice na plasty - DOPNER 120 l s vhozem

  • 2 kolečka + osa
  • obsahuje vhoz
  • prvovýroba - vysoká kvalita materiálu
  • materiál: vysokohustotní polyethylen (plast)
  • max. zátěž: 60kg
  • UN certifikát pro přepravu nebezpečných odpadů
  • TÜV Product Service GmbH certifikát
  • odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS
  • vysoká odolnost vůči UV záření, dešti, mrazu
  • 3 roky záruka pro běžné použití

Technická specifikace a rozměry

parametry120

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Popelnice
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 10 kg
Velikost: 120l
Barva: Žlutá
Určení: Plasty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: