Popelnice na papír

2 položek celkem
DM 05543 Edit copy
ZDARMAZDARMA
1 383 Kč včetně DPH
1 143 Kč

Vhodné na: PAPÍR

Kód: 45
DM 05536 Edit copy 2
ZDARMAZDARMA
1 717 Kč včetně DPH
1 419 Kč
Kód: 63

I přes narůstající oblibu elektronických médií s námi papír zůstává a nadále tvoří jednu ze základních složek veškerého vyprodukovaného odpadu. Papírové obaly jsou dnes zcela běžné u celé řady výrobků, bez papírových krabic bychom si nedokázali představit ani základní provoz domácnosti. Tištěné časopisy, noviny, letáky a knihy jsou pak neoddělitelnou součástí našeho každodenního života. Co z toho všeho vyplývá? Takové ohromné množství papíru je nutno někde skladovat a recyklovat, jinak by jeho výroba byla nesmírně nevýhodná. Kam ale papír a obaly či výrobky z něj vyhodit? Kam patří balicí papíry z dárků, rozložené krabice od nových bot nebo staré noviny? Vsaďte na plastové popelnice na papír o objemu 120 l nebo 240 l.

Díky moderním technologiím lze již jednou použitý papír znovu zpracovat a použít jako materiál pro další výrobky. Třídění odpadu by tedy mělo být základní dovedností každého z nás, ať už je nám problematika životního prostředí blízká, či nikoliv.  Naučit se oddělovat papírový odpad není nic složitého a máme-li navíc k dispozici speciální modrou popelnici, bude třídění opravdu hračkou.

Při třídění odpadu a vyhazování do modrých popelnic na papír dávejte ale pozor na pár problematických výrobků, které by vás mohly při třídění zmást. Ruličky z toaletního papíru nebo plata od vajec jsou vyráběná z již recyklovaného papíru, a tudíž míří stejně rovnou do spaloven, ty tedy do modré popelnice na tříděný odpad nevhazujte. A při vyhazování krabic od pizzy dejte pozor, aby uvnitř nezůstalo jídlo a krabice nebyla znečištěná.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení