Oranžové plastové popelnice

6 položek celkem
orange grey DM 05543
Novinka
ZdarmaZdarma
1 119 Kč včetně DPH
925 Kč

Vhodná pro nápojové kartony

Kód: 592
DM 05543 Edit 02
ZdarmaZdarma
1 119 Kč včetně DPH
925 Kč

Vhodná pro nápojové kartony

Kód: 264
orange grey DM 05536
Novinka
ZdarmaZdarma
1 320 Kč včetně DPH
1 091 Kč

Vhodná pro nápojové kartony

Kód: 591
DM 05536 Edit 02
ZdarmaZdarma
1 320 Kč včetně DPH
1 091 Kč

Vhodná pro nápojové kartony

Kód: 266

Vyřešte problém s odpadem jednou provždy. Rychlé doručení. Ověření zákazníky. Dlouholeté zkušenosti. DOPNER nabízí oranžové plastové popelnice pro různé typy odpadů. Oranžová  plastová popelnice se nejčastěji využívá na směsný odpad. Hodí se ale také na komunální odpad, můžete ji využívat jak popelnici na bioodpad, nebo k účelům jakým si určíte.  

Oranžová plastová popelnice rozveselí váš dům nebo zahradu. Nabízíme kvalitní odolné multifunkční plastové popelnice v různých barvách do bytových nebo činžovních domů, k rodinným domům, ale i pro malé nebo střední firmy. Líbí se vám modrá popelnice, nebo oranžová popelnice, hnědá, žlutá, zelená,nebo černá?  U nás si vybere každý ze širokého sortimentu. 

Oranžová plastová popelnice obsahuje na vrchu otvor na vhození odpadu se zámkem proti krádeži. Je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu – vysokohustotního polyethylenu a odolává i nárazům nebo nešetrnému zacházení popelářů. Naše plastové popelnice DOPNER mají také vysokou odolnost proti UV záření, a nepříznivým povetrnostním podmínkám. Jsou certifikované mají UN certifikát pro přepravu nebezpečných odpadů, dále TÜV Product Service GmbH certifikát a odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS.

Maximální zátěž popelnice je až 60 kilogramů. Díky dvěma kolečkům a ocelové ose se velmi dobře převáží a veze a díky pružnosti nehlučí. Manipulace s popelnicí je velmi jednoduchá.  Proto na ně poskytujeme záruku až 3 roky (při běžném použití).