Popelnice na kovové obaly

2 položek celkem
šedá 120
ZDARMAZDARMA
2 419 Kč včetně DPH
1 999 Kč
Kód: 704
šedá 240 2
ZDARMAZDARMA
2 709 Kč včetně DPH
2 239 Kč
Kód: 703

Jak třídit kovy? 

Odpadů z domácnosti produkují domácnosti čím dál více a patří mezi ně i plechovky. Zřejmě každý ví, kam vytřídit papír, plast a sklo. Ale kam s kovem? Většinou stojí opodál a mají šedou barvu -popelnice na kovové odpady. Mohou mít ale i jinou barvu, ujistěte se proto nálepkou na sběrných nádobách, co do nich patří. Pokud ještě šedou popelnici na kov nemáte, nabízíme ji ve vysoké kvalitě s vysokou odolností a  zátěží do 60 kg. 

Co vše patří do popelnice na kovové obaly?

Plechovky od potravin (fazole), plechovky z nápojů (třeba pivo, cola apod), kovové uzávěry, konzervy, alobal, hliníková víčka, hliníkové obaly od potravin, ale i kovové nádoby od sprejů, deodorantů, šlehaček, laků na vlasy, víčka od jogurtů, hřebíky, šrouby, zátky, kancelářské sponky apod.

Když máte větší množství kovového odpadu například z garáže jako jsou trubky, roury, hrnce, plechy, vany, kola, topení, tyče, pletiva a jiné objemnější předměty je třeba je zavézt do sběrného dvora.

Města a obce musí zajistit možnost třídění kovů k recyklaci od 1.1. 2015 a to formou sběrných dvorů, velkoobjemových kontejnerů na kov, sběrných nádob nebo pytlového sběru.

Přispějete tak k tomu, že se materiál dál dotřídí, vyčistí a rozdělí. Dál se kovy a suroviny zpracovávají v hutích a ve formách znovu připraví pro další využití v elektrotechnickém, automobilovém nebo chemickém průmyslu aj.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení