Šedé plastové popelnice

DOPNER nabízí šedé plastové popelnice pro různé typy odpadů. Šedá  plastová popelnice se nejčastěji využívá na směsný odpad. Hodí se ale také na komunální odpad, můžete ji využívat jak popelnici na bioodpad, nebo k účelům jakým si určíte.    

Šedá plastová popelnice se hodí spíše na sběr kovového odpadu z domácností, jako jsou plechovky, konzervy svorky nebo hřebíky. Kromě železa, kovových konstrukcí, plechů, okapů, vraků, traverz, rámů kol, kočárků a větších kovových předmětů, které patří do sběrného dvora.

Nabízíme kvalitní odolné multifunkční plastové popelnice v různých barvách do bytových nebo činžovních domů, k rodinným domům, ale i pro malé nebo střední firmy.  Líbí se vám modrá popelnice, nebo oranžová popelnice, hnědá,žlutá, zelená,nebo černá?  U nás si vybere každý ze širokého sortimentu. Třídení ulevuje životnímu prostředí a šetří i zdroje.

Šedá plastová popelnice na kov je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu – vysokohustotního polyethylenu a odolává i nárazům nebo nešetrnému zacházení popelářů. Naše plastové popelnice DOPNER mají také vysokou odolnost proti UV záření a nepříznivým povetrnostním podmínkám. Jsou certifikované -mají UN certifikát pro přepravu nebezpečných odpadů, dále TÜV Product Service GmbH certifikát a odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS.

Maximální zátěž popelnice je až 60 kilogramů. Díky dvěma kolečkům a ocelové ose se velmi dobře převáží a veze a díky pružnosti nehlučí. Manipulace s popelnicí je velmi jednoduchá.  Proto na ně poskytujeme záruku až 3 roky (při běžném použití).

4 položek celkem
grey DM 05543
ZDARMAZDARMA
1 383 Kč včetně DPH
1 143 Kč
Kód: 626
grey DM 05536
ZDARMAZDARMA
1 717 Kč včetně DPH
1 419 Kč
Kód: 632
šedá 120
ZDARMAZDARMA
2 419 Kč včetně DPH
1 999 Kč
Kód: 704
šedá 240 2
ZDARMAZDARMA
2 709 Kč včetně DPH
2 239 Kč
Kód: 703