Modré plastové popelnice

2 položek celkem
DM 05543 Edit copy
ZDARMAZDARMA
1 383 Kč včetně DPH
1 143 Kč

Vhodné na: PAPÍR

Kód: 45
DM 05536 Edit copy 2
ZDARMAZDARMA
1 717 Kč včetně DPH
1 419 Kč
Kód: 63

Povědomí o tom, že papír patří do modrých popelnic, sklo do zelených a bílých popelnic a kontejnerů a plasty do žlutých popelnic by co nejdříve měl získat každý z nás. Už na základní škole si proto děti osvojují základní pravidla, jak správně třídit odpad. Pokud vám osud naší planety není lhostejný a svědomitě rozdělujete svůj odpad na zmíněné tři základní suroviny, pak si od nás rozhodně zasloužíte velkou pochvalu. A abychom vám tuto chvályhodnou činnost usnadnili a zpříjemnili, nabízíme praktické pomocníky: barevné popelnice, díky kterým se vynášení odpadu promění v nenáročnou rutinu a stane se naprostou samozřejmostí. Kromě popelnic a kontejnerů u nás můžete pořídit i praktické samolepky na popelnici nebo náhradní díly. Když se pak rozbije kolečko u popelnice, jednoduše a rychle je můžete vyměnit.

Konkrétně tyto modré plastové popelnice na papír využijete jak v domácnostech, tak ve firmách. Záleží jen na množství papírového odpadu. Možná vám bude stačit menší plastová popelnic na papír o objemu 120 l, která ušetří i místo. Pokud očekáváte větší množství papírů a kartonu, vsaďte na její starší a větší sestru - modrou plastovou popelnici na papír 240 l.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení