Kontejner 1100 l plastový s vhozem na sklo DOPNER, zelený

Kód: 852
ZDARMAZDARMA 8 449 Kč –1 %
1100 otvor 01 zelena
8 449 Kč –1 % 8 354 Kč 10 108 Kč včetně DPH
Skladem
Velké samolepky A4

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry - Kontejner 1100 l plastový DOPNER - zelený s vhozem

  • 4 kolečka – 2 brzděná
  • vhozy na plast
  • kulaté víko
  • max. zátěž: 503 kg (zátěžový kontejner)
  • prvovýroba
  • materiál: vysokohustotní polyethylen
  • TÜV Product Service GmbH certifikát
  • odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS
  • vysoká odolnost vůči UV záření, dešti, mrazu
  • 3 roky záruka pro běžné použití 

 

Kontejner plný vychytávek

S pojízdným kontejnerem Dopner je vyvážení odpadků příjemnou rutinou. Díky čtyřem kolečkům je snadno ovladatelný a lehce se převáží. Silné přední brzdy zajišťují jeho stabilitu a zabraňují kontejneru v cestování bez vašeho vědomí. Celá konstrukce je tvořena vysokohustním pevným polyethylenem, který svou pevností udrží až 503 kg odpadu. Kromě toho je takřka nezničitelný. Velký objem 1100 l je ideální pro firmy a bytové domy. Zaplnit ho můžete nejlépe skleněným odpadem. Podívejte se na nejlepší vychytávky tohoto zeleného kontejneru Dopner a po koupi si ho nechte přivést na místo určení.

881-5

Specialista na sklo

Zelený kontejner je dle mezinárodních pravidel pro recyklaci jako stvořený pro skleněný odpad. Navíc má speciální vhoz, díky němuž bude likvidace skla ještě pohodlnější. Jste si ovšem jisti, že přesně víte, co do kontejneru na sklo patří? Pojďme si pro jistotu zopakovat základní pravidla třídění tohoto materiálu. Tato nádoba je určena pro skleněné lahve a jiné nádoby, mísy, sklenice a tabulové sklo. Naopak se kontejneru na sklo vyhněte, pokud potřebujete vyhodit porcelán a keramiku, autosklo, zrcadlo, sklobeton nebo pokovené sklo.

 

Pevná konstrukce

Konstrukce vydrží víc než u běžných plastových kontejnerů. Je odlita z vysokohustotního pevného polyethylenu (HDPE), který je takřka nezničitelný. Silné nárazy a ostré předměty jsou pro něj denním chlebem. Ani svérázné zacházení popelářů ho nepoškodí. Stejně dobře si poradí s UV zářením, deštěm i silnými mrazy. Je konstruován do extrémních podmínek, aby vám sloužil po desítky let. 

881-2

 

Zátěžový kontejner

Občas je potřeba zbavit se hmotnostně objemnější zátěže, sem tam potřebuje něco velkého vyhodit každý z nás. Nejste si jisti, zda neobvyklou hmotnost vydrží konstrukce u běžné odpadní nádoby? Bojíte se, že by slabší plast mohl prasknout? U zátěžového kontejneru Dopner máte jistotu, že se tak nestane. Ten je speciálně navržen až na 503 kg odpadu. I plně naložený je vysoce pevný a snadno ovladatelný. Těžký odpad už nemusíte složitě dělit mezi několik kontejnerů. Pořiďte si jeden pořádný, který uveze všechno, co potřebujete vyhodit, naráz.

 

Brzděná kolečka

Spolehlivá kolečka, kterými je nádoba vybavena, jsou prostě sen! Odbrzdíte a jedete, zabrzdíte a kontejner se ani nehne. Všechny kontejnery jsou vybaveny dvěma silnými brzdami, které ručí za jeho stabilitu. Ať už vane silný vítr, sněží, prší, někdo se o kontejner opře či do něj něco narazí... Díky zaaretovaným brzdám to s ním ani nehne. Kontejner bude stát vždycky tam, kde jste ho zaparkovali. A co když ho budete chtít popovézt? Pak ho jednoduše zepředu odbrzdíte a vyrazíte na cestu.

 

Ekologicky šetrný

Pod plasty si na první dojem možná představíme něco, co naší planetě zrovna neprospívá - spíš naopak. Ovšem pozor - nejsou plasty jako plasty. Ty, které používáme my, jsou ekologicky recyklovatelné. To znamená, že každý kontejner se dá znovu rozemlít na plastový granulát a ten opět použít. Zároveň myslíme i na barvy - ty na našich kontejnerech neobsahují těžké kovy. Zakoupením odpadní nádoby Dopner podpoříte ohleduplný přístup k životnímu prostředí a uděláte ekologicky přívětivé rozhodnutí.

 

V několika barvách

Kromě zelené, si můžete vybrat z celé škály barev. Odvezte si tu, která se vám líbí nejvíc. Váš nový kontejner může být barevný podle vašeho přání a naší pestré nabídky. Vyberte si takový, který krásně zapadne do svého prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové kontejnery na odpad
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 56 kg
Velikost: 1100 l
Barva: Zelená
Určení: Sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: