Kontejner 1100 l plastový s vhozem na plasty DOPNER, žlutý

Kód: 853
ZDARMAZDARMA 8 749 Kč –5 %
1100 otvor 01 zluta
8 749 Kč –5 % 8 246 Kč 9 978 Kč včetně DPH
Skladem
Velké samolepky A4

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry - Kontejner 1100 l plastový DOPNER - žlutý s vhozem

  • 4 kolečka – 2 brzděná
  • vhozy na plast
  • ploché plné víko
  • max. zátěž: 503 kg (zátěžový kontejner)
  • prvovýroba
  • materiál: vysokohustotní polyethylen
  • TÜV Product Service GmbH certifikát
  • odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS
  • vysoká odolnost vůči UV záření, dešti, mrazu
  • 3 roky záruka pro běžné použití 

Kontejner plný vychytávek

S pojízdným kontejnerem Dopner je vyvážení odpadků příjemnou rutinou. Díky čtyřem kolečkům je snadno ovladatelný a lehce se převáží. Silné přední brzdy zajišťují jeho stabilitu a zabraňují kontejneru v cestování bez vašeho vědomí. Celá konstrukce je tvořena vysokohustním pevným polyethylenem, který svou pevností udrží až 503 kg odpadu. Kromě toho je takřka nezničitelný. Velký objem 1100 l je ideální pro firmy a bytové domy. Zaplnit ho můžete nejlépe plastovým odpadem. Podívejte se na nejlepší vychytávky tohoto žlutého kontejneru Dopner a po koupi si ho nechte přivést na místo určení.

884-5

Specialista na plasty

Žlutý kontejner je dle mezinárodních pravidel pro recyklaci jako stvořený pro plastový odpad. Navíc má speciální vhoz, díky němuž bude likvidace plastů ještě pohodlnější. Jste si ovšem jisti, že přesně víte, co do kontejneru na plasty patří? Není to tak jednoznačné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Tato nádoba je určena pro plastové sáčky, fólie, igelitové tašky, PET lahve (pozor, vždy sešlápnuté), lahve a jiné obaly od čistících prostředků - důkladně vymyté - nebo kelímky. Naopak vyhnout obloukem byste se kontejneru na plasty měli, pokud máte obal s jakýmikoliv zbytky, obzvlášť pokud se jedná o chemikálie, žíraviny nebo barvy. Nepatří sem ani zbytky podlahových krytin.

 

Pevná konstrukce

Konstrukce vydrží víc než u běžných plastových kontejnerů. Je odlita z vysokohustotního pevného polyethylenu (HDPE), který je takřka nezničitelný. Silné nárazy a ostré předměty jsou pro něj denním chlebem. Ani svérázné zacházení popelářů ho nepoškodí. Stejně dobře si poradí s UV zářením, deštěm i silnými mrazy. Je konstruován do extrémních podmínek, aby vám sloužil po desítky let. 

884-2

Zátěžový kontejner

Občas je potřeba zbavit se hmotnostně objemnější zátěže, sem tam potřebuje něco velkého vyhodit každý z nás. Nejste si jisti, zda neobvyklou hmotnost vydrží konstrukce u běžné odpadní nádoby? Bojíte se, že by slabší plast mohl prasknout? U zátěžového kontejneru Dopner máte jistotu, že se tak nestane. Ten je speciálně navržen až na 503 kg odpadu. I plně naložený je vysoce pevný a snadno ovladatelný. Těžký odpad už nemusíte složitě dělit mezi několik kontejnerů. Pořiďte si jeden pořádný, který uveze všechno, co potřebujete vyhodit, naráz.

 

Brzděná kolečka

Spolehlivá kolečka, kterými je nádoba vybavena, jsou prostě sen! Odbrzdíte a jedete, zabrzdíte a kontejner se ani nehne. Všechny kontejnery jsou vybaveny dvěma silnými brzdami, které ručí za jeho stabilitu. Ať už vane silný vítr, sněží, prší, někdo se o kontejner opře či do něj něco narazí... Díky zaaretovaným brzdám to s ním ani nehne. Kontejner bude stát vždycky tam, kde jste ho zaparkovali. A co když ho budete chtít popovézt? Pak ho jednoduše zepředu odbrzdíte a vyrazíte na cestu.

 

Ekologicky šetrný

Pod plasty si na první dojem možná představíme něco, co naší planetě zrovna neprospívá - spíš naopak. Ovšem pozor - nejsou plasty jako plasty. Ty, které používáme my, jsou ekologicky recyklovatelné. To znamená, že každý kontejner se dá znovu rozemlít na plastový granulát a ten opět použít. Zároveň myslíme i na barvy - ty na našich kontejnerech neobsahují těžké kovy. Zakoupením odpadní nádoby Dopner podpoříte ohleduplný přístup k životnímu prostředí a uděláte ekologicky přívětivé rozhodnutí.

 

V několika barvách

Kromě žluté, si můžete vybrat z celé škály barev. Odvezte si tu, která se vám líbí nejvíc. Váš nový kontejner může být barevný podle vašeho přání a naší pestré nabídky. Vyberte si takový, který krásně zapadne do svého prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové kontejnery na odpad
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 56 kg
Velikost: 1100 l
Barva: Žlutá
Určení: Plasty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: