Kontejner 1100 l plastový s pedálem DOPNER, černý

Kód: 1415
Tip Nejlepší poměr ceny / kvality
ZDARMAZDARMA
flat pedal 1
6 450 Kč 7 805 Kč včetně DPH
Skladem
Velké samolepky A4

Kontejner s pedálem vhodný na směsný komunální odpad

 Stejné vlastnosti a kvalita jako kontejnery s kulatým víkem. 

 Levnější varianta 1100l plastového kontejneru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry - Kontejner 1 100 l plastový s pedálem Dopner - černý

 • bezdotykové řešení
 • 4 kolečka – 2 brzděná
 • ploché víko, které se zvedá sešlápnutím pedálu
 • nerezový robustní systém pedálu
 • max. zátěž: 503 kg (zátěžový kontejner)
 • prvovýroba
 • materiál: vysokohustotní polyethylen
 • TÜV Product Service GmbH certifikát
 • odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS
 • vysoká odolnost vůči UV záření, dešti, mrazu
 • 3 roky záruka pro běžné použití

 

Víko na pedál

Skvělá vychytávka vhodná do dnešní doby! Už nikdy nemusíte na kontejner sahat a bát se bakterií, virů nebo špíny. Stačí lehce sešlápnout nerezový pedál a víko se vám otevře. Po vložení odpadu se víko zase samo zavře a z kontejneru neunikne žádný zápach.

Kontejner plný vychytávek

S pojízdným kontejnerem Dopner je vyvážení odpadků příjemnou rutinou. Díky čtyřem kolečkům je snadno ovladatelný a lehce se převáží. Silné přední brzdy zajišťují jeho stabilitu a zabraňují kontejneru v cestování bez vašeho vědomí. Celá konstrukce je tvořena vysokohustním pevným polyethylenem, který svou pevností udrží až 503 kg odpadu. Kromě toho je takřka nezničitelný. Velký objem 1100 l je ideální pro firmy a bytové domy. Zaplnit ho můžete nejlépe směsným odpadem. Podívejte se na nejlepší vychytávky tohoto černého kontejneru Dopner a nechte si ho přivést na místo určení.

 

Specialista na směsný odpad

Klasický kontejner je jako stvořený pro směsný, neboli také komunální, odpad. A co mezi směsný odpad patří? Jsou to obaly vyrobené kombinací různých materiálů, silně znečištěné nebo mastné obaly od potravin (například nevymytá lahev od oleje nebo špinavá krabice od pizzy), použité pleny, kapesníky nebo papírové utěrky, obaly od zubní pasty nebo zbytky kosmetiky. Všechny tyto předměty najdou v kontejneru na směsný odpad svoje místo a bude jim tady dobře.

 

Pevná konstrukce

Konstrukce vydrží víc než u běžných plastových kontejnerů. Je odlita z vysokohustotního pevného polyethylenu (HDPE), který je takřka nezničitelný. Silné nárazy a ostré předměty jsou pro něj denním chlebem. Ani svérázné zacházení popelářů ho nepoškodí. Stejně dobře si poradí s UV zářením, deštěm i silnými mrazy. Je konstruován do extrémních podmínek, aby vám sloužil po desítky let. 

 
 
 

Zátěžový kontejner

Občas je potřeba zbavit se hmotnostně objemnější zátěže, sem tam potřebuje něco velkého vyhodit každý z nás. Nejste si jisti, zda neobvyklou hmotnost vydrží konstrukce u běžné odpadní nádoby? Bojíte se, že by slabší plast mohl prasknout? U zátěžového kontejneru Dopner máte jistotu, že se tak nestane. Ten je speciálně navržen až na 503 kg odpadu. I plně naložený je vysoce pevný a snadno ovladatelný. Těžký odpad už nemusíte složitě dělit mezi několik kontejnerů. Pořiďte si jeden pořádný, který uveze všechno, co potřebujete vyhodit, naráz.

Bržděná kolečka

Spolehlivá kolečka, kterými je nádoba vybavena, jsou prostě sen! Odbrzdíte a jedete, zabrzdíte a kontejner se ani nehne. Všechny kontejnery jsou vybaveny dvěma silnými brzdami, které ručí za jeho stabilitu. Ať už vane silný vítr, sněží, prší, někdo se o kontejner opře či do něj něco narazí... Díky zaaretovaným brzdám to s ním ani nehne. Kontejner bude stát vždycky tam, kde jste ho zaparkovali. A co když ho budete chtít popovézt? Pak ho jednoduše zepředu odbrzdíte a vyrazíte na cestu.

Ekologicky šetrný

Pod plasty si na první dojem možná představíme něco, co naší planetě zrovna neprospívá - spíš naopak. Ovšem pozor - nejsou plasty jako plasty. Ty, které používáme my, jsou ekologicky recyklovatelné. To znamená, že každý kontejner se dá znovu rozemlít na plastový granulát a ten opět použít. Zároveň myslíme i na barvy - ty na našich kontejnerech neobsahují těžké kovy. Zakoupením odpadní nádoby Dopner podpoříte ohleduplný přístup k životnímu prostředí a uděláte ekologicky přívětivé rozhodnutí.

V několika barvách

Kromě černé si můžete vybrat z celé škály dalších barev. Odvezte si tu, která se vám líbí nejvíc. Váš nový kontejner může být barevný podle vašeho přání a naší pestré nabídky. Vyberte si takový, který krásně zapadne do prostředí vašeho domova.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové kontejnery na odpad
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 40 kg
Velikost: 1100 l
Barva: Černá
Typ víka: Ploché víko
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TD Avatar autora | 13.5.2022
Super řešení k nám na chatu
5
OV Avatar autora | 14.9.2020
Výborná varianta do dnešní doby. Masivní kontejner, jednoduché funkční otevírání nohou. Kontejneru se ani nedotknete.