Kontejner 1100 l plastový s pedálem DOPNER, černý

Kód: 1415
Novinka Tip
Značka: Dopner
ZdarmaZdarma
flat pedal 1
5 661 Kč 6 850 Kč včetně DPH
Skladem

Kontejner s pedálem vhodný na směsný komunální odpad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry Kontejner 1 100 l plastový s pedálem Dopner - černý

 • bezdotykové řešení
 • 4 kolečka – 2 brzděná
 • ploché víko, které se zvedá sešlápnutím pedálu
 • nerezový robustní systém pedálu
 • max. zátěž: 503 kg (zátěžový kontejner)
 • prvovýroba
 • materiál: vysokohustotní polyethylen
 • TÜV Product Service GmbH certifikát
 • odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS
 • vysoká odolnost vůči UV záření, dešti, mrazu
 • 3 roky záruka pro běžné použití

 

Víko na pedál

Skvělá vychytávka vhodná do dnešní doby! Už nikdy nemusíte na kontejner sahat a bát se bakterií, virů nebo špíny. Stačí lehce sešlápnout nerezový pedál a víko se vám otevře. Po vložení odpadu se víko zase samo zavře a z kontejneru neunikne žádný zápach.

Kontejner plný vychytávek

S pojízdným kontejnerem Dopner je vyvážení odpadků příjemnou rutinou. Díky čtyřem kolečkům je snadno ovladatelný a lehce se převáží. Silné přední brzdy zajišťují jeho stabilitu a zabraňují kontejneru v cestování bez vašeho vědomí. Celá konstrukce je tvořena vysokohustním pevným polyethylenem, který svou pevností udrží až 503 kg odpadu. Kromě toho je takřka nezničitelný. Velký objem 1 100 l je ideální pro firmy a bytové domy. Zaplnit ho můžete nejlépe směsným odpadem. Podívejte se na nejlepší vychytávky tohoto černého kontejneru Dopner a nechte si ho přivést až k vám.

Pevná konstrukce

Vydrží víc než u běžných plastových kontejnerů. Je odlita z vysokohustního pevného polyethylenu (HDPE), který je takřka nezničitelný. Silné nárazy a ostré předměty, jsou pro něj denním chlebem. Ani svérázné zacházení popelářů ho nepoškodí. Stejně dobře si poradí s UV zářením, deštěm i silnými mrazy. Je konstruován do extrémních podmínek, aby vám sloužil po desítky let. 

 
 
Zátěžový kontejner

Máte těžký odpad a bojíte se, že konstrukce u běžného kontejneru může prasknout? V tom případě si pořiďte zátěžový kontejner Dopner. Ten vydrží zátěž až 503 kg. I plně naložený je vysoce pevný a snadno ovladatelný. Těžký odpad už nemusíte dělit do několika kontejnerů, pořiďte si jeden, který uveze všechno.

Brzděná kolečka

Odbrzdíte a jedete, zabrzdíte a kontejner se ani nehne. Všechny kontejnery jsou vybaveny dvěma silnými brzdami, které ručí za jeho bezpečné stání. Může být silný vítr nebo se o kontejner může někdo opřít. Se zaaretovanými brzdami se ani nehne. Kontejner bude tam, kam jste ho zaparkovali. Když s ním budete chtít jet, jednoduše ho zepředu odbrzdíte.

Ekologicky šetrný

Nejsou plasty jako plasty. Ty, které používáme my, jsou ekologicky recyklovatelné. To znamená, že každý kontejner se dá znovu rozemlít na plastový granulát a ten opět použít. Zároveň myslíme i na barvy, které neobsahují těžké kovy. Podpořte s námi ohleduplný přístup k životnímu prostředí.

V několika barvách

Kromě černé, si můžete vybrat z celé škály barev. Odvezte si tu, která se vám líbí nejvíc. Váš nový kontejner může být barevný podle vašeho přání a naší pestré nabídky. Vyberte si takový, který krásně zapadne do svého prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové kontejnery na odpad
Záruka: 3 roky
Velikost: 1100 l
Barva: Černá
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OV Avatar autora | 14.9.2020
Výborná varianta do dnešní doby. Masivní kontejner, jednoduché funkční otevírání nohou. Kontejneru se ani nedotknete.