Hnědé plastové popelnice

Hnědé plastové popelnice upotřebíte především na svých zahrádkách, chatách nebo u rodinných domů, kde máte alespoň kousek zeleně. Hnědé popelnice a hnědé kontejnery na bioodpad oceníte všude, kde se potřebujete zbavit listů, shnilého a spadaného ovoce, větviček nebo plevele. Neznamená to ale, že hnědé plastové popelnice na biodopad nevyužijete ve městě v bytových domech. Pokud chcete poctivě třídit odpad, neobejdete se bez nich. Do hnědých popelnic patří totiž také kávová sedlina, čajové sáčky, zbytky ovoce a zeleniny nebo třeba hlína a substrát z květináče.

Díky třídění bioodpadu ušetříte místo v černých popelnicích na směsný odpad a rozložené organické zbytky pak můžete využít jako hnojivo pro rostliny na vašem balkoně nebo na zahradě.

Vytvořte si na zahradě, dvorku nebo před domem celý duhový zástup plastových popelnic na tříděný odpad. Kromě těch na komunální odpad a bioodpad si pořiďte také žluté plastové popelnice na plasty, zelené plastové popelnice na sklo a modré plastové popelnice na papír.

2 položek celkem
DM 05543 Edit copy 3
ZDARMAZDARMA
1 383 Kč včetně DPH
1 143 Kč

Vhodné na: BIO ODPADY

Kód: 66
240 hneda
ZDARMAZDARMA
Plastová popelnice DOPNER 240 l - hnědá
Na cestě (dostupné do 14 dnů)
1 717 Kč včetně DPH
1 419 Kč
Kód: 54