Velkoobjemové kontejnery 7 m3 na zakázku

1 položek celkem
mulden 7
Kontejner VANA 7 m3
Na objednávku
1 Kč včetně DPH
1 Kč
Kód: 198

Ocelový kontejner 7 m3 najde využití při nejrůznějších příležitostech. Jednou z nich je demolice objektů, kde neočekáváte extrémně velké množství odpadu a sutin. Stejně dobře ale poslouží i pro hromadný svoz například bioodpadu ze zahrad v koloniích nebo na vesnicích. Všechny námi nabízené kontejnery splňují potřebné technické normy, díky kterým máte jistotu dlouhé životnosti a také odolnosti kontejnerů. Vydrží tak stovky naložení a vyložení bez problémů.

Při pořizování kontejneru je vhodné myslet na budoucnost a vybrat si přesně takový kontejner, který bude svým tvarem a velikostí splňovat všechny potřeby. Vaše i vašich zákazníků. A proto u nás najdete velkoobjemové kontejnery Abroll, kontejnery Avia a také kontejnery Mulden (vana). Pokud vám ani široká nabídka druhů a velikostí kontejnerů nepostačí, nabízíme také velkoobjemové kontejnery na míru, které splní všechny vaše potřeby.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení