Individuální velkoobjemové kontejnery na míru

3 položek celkem
kvadr
1 Kč včetně DPH
1 Kč
Kód: 216
kvadr
1 Kč včetně DPH
1 Kč
Kód: 217
kvadr
1 Kč včetně DPH
1 Kč
Kód: 218

Potřebujete velkoobjemové ocelové kontejnery na míru, abyste mohli uložit a odvézt jakýkoliv materiál, suť ze stavby nebo odpad? Vyberte si jeden z druhů individuálních velkoobjemových kontejnerů, který vyrobíme přesně podle vašich představ. Získáte ten ideální velikost a tvar kontejneru, který využijete například při stavbě, odvozu odpadu nebo skladování písku, štěrku, dřeva nebo hlíny.

Pro uskladnění a přepravu různých materiálů si můžete vybrat velkoobjemový kontejner Abroll na míru, velkoobjemový kontejner Mulden nebo individuální velkoobjemový kontejner Avia. Vyrobíme a dodáme vám velkoobjemové kontejnery z oceli na míru na různé druhy vozidel a nástaveb, které splňují technické normy DIN a EN. Můžete se tak spolehnout na kvalitní provedení, vysokou odolnost a dlouhou životnost kontejneru na míru.

Nejste si jistí, jak velký kontejner budete potřebovat? Poradíme vám velikost i druh kontejneru, který se vám bude nejlépe hodit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení