Kontejnery na odpad 770 l

Velký objem odpadu z domů, kanceláří nebo obcí, na který už nestačí popelnice, pojmou velké kontejnery na odpad o objemu 770 litrů

V naší nabídce najdete plastové kontejnery 770 l barvy žluté na tříděné plasty, zelené kontejnery na tříděné sklo, modré kontejnery na tříděný papír, černé kontejnery na komunální směsný odpad, nebohnědé kontejnery na BIOodpad. Do biokontejnerů patří například tráva, zbytky z kuchyně, ovoce a zelenina, listí nebo větve.

Tyto kontejnery jsou určené pro vyhazování směsného i tříděného odpadu z domácností nebo kanceláří. Maximální zatížení je 360 kilogramů. Umisťují se k domům, na dvory, ale i k parkovištím, na sídliště, nebo k parkům a frekventovaným silnicím, kde se pohybuje hodně lidí. 

Různobarevné plastové kontejnery na směsný i tříděný odpad se staly téměř samozřejmostí v městech i obcích. Česká republika má jeden z nejefektivnějších systémů recyklace odpadů v Evropě. Sběrná síť se stále zahušťuje. Pokud chybí na důležitém místě ve vaší obci nebo městě, pořiďte si  kontejnery DOPNER a přispějete veřejné čistotě i dobrému účelu znovu využití materiálů. 

Všechny kontejnery na odpad jsou kvalitní a odpovídají normám EN 840-3, -5, -6. Celo-pryžová kolečka jsou otočná, dvě z nich mají i brzdu. Jsou vyrobeny z pevného polyetylénu (HDPE) odolnému proti UV záření. Tento kontejner je odolný proti mechanickému poškození, namáhání, chemikáliím, ale i extrémním teplotám.Kontejnery na 770 litrů jsou vybaveny prakticky umístěnými madly po obvodu kontejneru, aby šlo zajistit snadnou a nehlučnou manipulaci s plně naloženým kontejnerem. Díky hladkým plochám a zaobleným rohům zabraňují ulpívání nečistot a umožňují snadné čištění. Jsou vybaveny zátkou pro odtok vody.

1 položek celkem
770 01 hneda
ZDARMAZDARMA 6 400 Kč –23 %
Kontejner 770 l BIO plastový DOPNER, hnědá
Na cestě (dostupné do 14 dnů)
5 929 Kč včetně DPH
4 900 Kč

Kontejner vhodný na biologicky rozložitelný odpad (BIO) a kompost

Kód: 798