Kontejner 770 l BIO plastový DOPNER, hnědá

Kód: 798
ZDARMAZDARMA 6 400 Kč –23 %
770 01 hneda
6 400 Kč –23 % 4 900 Kč 5 929 Kč včetně DPH
Na cestě (dostupné do 14 dnů)
Velké samolepky A4

Kontejner vhodný na biologicky rozložitelný odpad (BIO) a kompost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry - Kontejner 770 l plastový - hnědý

 • 4 kolečka – 2 brzděná
 • ploché víko
 • max. zátěž: 310 kg (zátěžový kontejner)
 • prvovýroba
 • materiál: vysokohustotní polyethylen
 • TÜV Product Service GmbH certifikát
 • odpovídá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN, OHSAS
 • vysoká odolnost vůči UV záření, dešti, mrazu
 • 3 roky záruka pro běžné použití
 • vhodné na posekanou trávu, listí, větve, ovoce, zeleninu, zbytky z kuchyně apod.

Rozměry výrobku:

 • Výška: 136,5 cm
 • Šířka: 137 cm
 • Hloubka: 78 cm

 

Kontejner plný vychytávek

S pojízdným kontejnerem Dopner je vyvážení odpadků příjemnou rutinou. Díky čtyřem kolečkům je snadno ovladatelný a lehce se převáží. Silné přední brzdy zajišťují jeho stabilitu a zabraňují kontejneru v cestování bez vašeho vědomí. Celá konstrukce je tvořena vysokohustním pevným polyethylenem, který svou pevností udrží až 310 kg odpadu. Kromě toho je takřka nezničitelný. Velký objem 770 l je ideální pro firmy a bytové domy. Zaplnit ho můžete nejlépe bioodpadem. Podívejte se na nejlepší vychytávky tohoto černého kontejneru Dopner a nechte si ho přivést na místo určení.

 

Specialista na bioodpad

Hnědý kontejner je jako stvořený pro bioodpad. Oceníte ho všude tam, kde není možnost kompostování, hodí se tedy hlavně do větších měst k bytovým domům. A co vůbec mezi bioodpad patří? Zahrnujeme do něj zbytky potravin - konkrétně zbytky ovoce a zeleniny, pecky, staré pečivo, kávový lógr nebo zbytky květin. To vše se v případě odložení do nádoby na bioodpad může správně rozložit a ještě posloužit jinému účelu. Ovšem pozor - odpad živočišného původu, to znamená maso a kosti, do kontejneru na bioodpad nepatří.

 

Pevná konstrukce

Konstrukce vydrží víc než u běžných plastových kontejnerů. Je odlita z vysokohustotního pevného polyethylenu (HDPE), který je takřka nezničitelný. Silné nárazy a ostré předměty jsou pro něj denním chlebem. Ani svérázné zacházení popelářů ho nepoškodí. Stejně dobře si poradí s UV zářením, deštěm i silnými mrazy. Je konstruován do extrémních podmínek, aby vám sloužil po desítky let. 

 

Zátěžový kontejner

Občas je potřeba zbavit se hmotnostně objemnější zátěže, sem tam potřebuje něco velkého vyhodit každý z nás. Nejste si jisti, zda neobvyklou hmotnost vydrží konstrukce u běžné odpadní nádoby? Bojíte se, že by slabší plast mohl prasknout? U zátěžového kontejneru Dopner máte jistotu, že se tak nestane. Ten je speciálně navržen až na 310 kg odpadu. I plně naložený je vysoce pevný a snadno ovladatelný. Těžký odpad už nemusíte složitě dělit mezi několik kontejnerů. Pořiďte si jeden pořádný, který uveze všechno, co potřebujete vyhodit, naráz.

 

Bržděná kolečka

Spolehlivá kolečka, kterými je nádoba vybavena, jsou prostě sen! Odbrzdíte a jedete, zabrzdíte a kontejner se ani nehne. Všechny kontejnery jsou vybaveny dvěma silnými brzdami, které ručí za jeho stabilitu. Ať už vane silný vítr, sněží, prší, někdo se o kontejner opře či do něj něco narazí... Díky zaaretovaným brzdám to s ním ani nehne. Kontejner bude stát vždycky tam, kde jste ho zaparkovali. A co když ho budete chtít popovézt? Pak ho jednoduše zepředu odbrzdíte a vyrazíte na cestu.

 

Ekologicky šetrný

Pod plasty si na první dojem možná představíme něco, co naší planetě zrovna neprospívá - spíš naopak. Ovšem pozor - nejsou plasty jako plasty. Ty, které používáme my, jsou ekologicky recyklovatelné. To znamená, že každý kontejner se dá znovu rozemlít na plastový granulát a ten opět použít. Zároveň myslíme i na barvy - ty na našich kontejnerech neobsahují těžké kovy. Zakoupením odpadní nádoby Dopner podpoříte ohleduplný přístup k životnímu prostředí a uděláte ekologicky přívětivé rozhodnutí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové kontejnery na odpad
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 40 kg
Velikost: 770 l
Barva: Hnědá
Určení: Bio odpad

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: