Černé plastové popelnice

Klasická popelnice na směsný nebo komunální odpad patří ke každému domu. A je jen na vás, jak bude vypadat. Můžete vsadit na klasickou pozinkovanou popelnici nebo třeba na černou plastovou popelnici na kolečkách. Právě kolečka vám ulehčí práci při umisťování popelnice před dům při svozu odpadu. Plast je také mnohem lehčí a bude se vám s nim manipulovat lépe než s pozinkovanou popelnicí.

Černá plastová popelnice na směsný a komunální odpad se hodí ať už jste zastánci třídění, nebo tolik ne. Ale věřte, že čím více skla do zelených popelnic, plastů do žlutých popelnic a papírů do modrých kontejnerů vytřídíte, tím méně odpadků pak vyhodíte do černých popelnic. A podle nastavení poplatků za svoz odpadu ve vaší obci, můžete dokonce ušetřit i pěkných pár stovek. Pravidelné a poctivé třídění odpadů do popelnic na tříděný odpad se navíc podepíše i na celkovém stavu vaší popelnice na komunální odpad, kterou nebudete muset zatěžovat velkým množstvím a hmotností odpadků.

Třídíte hodně a stačí vám menší popelnice? Pak se mrkněte na černou popelnici o objemu 120 l. Pokud ale víte, že směsného odpadu budete mít mnohem více, vsaďte na její starší a větší sestru - černou plastovou popelnici o objemu 240 l, která je vhodná například do větších rodin či firem.

2 položek celkem
černá plastová popelnice 120l
Tip
ZDARMAZDARMA
1 383 Kč včetně DPH
1 143 Kč

Vhodné na: SMĚSNÉ ODPADY

Kód: 39
DM 05536 Edit copy 5
ZDARMAZDARMA
1 540 Kč včetně DPH
1 273 Kč
Kód: 57