Plastové kompostovací silo na zahradu S650

Kód: 1621
1 219 Kč 1 475 Kč včetně DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záleží vám na životním prostředí, nechcete plýtvat a přejete si získat kvalitní kompost, v němž vznikne přírodní substrát pro zahradnické práce? Pak není nic lepšího, než si pořídit plastové kompostovací silo. Tato kompostovací nádoba bude tím pravým parťákem, pokud hledáte kompromis mezi hromadou volného odpadu na zahradě a uzavřeným kompostérem. Pomůže vám především s posekanou trávou nebo shrabaným listím, ale lze ji využít i na bioodpad z domácnosti, jako jsou zbytky ovoce, zeleniny a pečiva, jadřince, skořápky nebo květiny. Z biologického odpadu pak v krátkém časovém horizontu vytvoří perfektní zeminu.

 

Kompostovací silo S650 vzhledem ke své velikosti a svému objemu ocení vlastník rozsáhlého pozemku o rozměru cca 1000 m². Nádoba je otevřená, díky čemuž se urychlí půdní procesy, a také má otevřené dno, čímž je zajištěno spojení odpadu s mikroorganismy v půdě. Může se pochlubit kvalitním materiálem, odolností a oproti dřevěné alternativě dlouhou výdrží. 

 

 Technické parametry:

Barva černá
Hmotnost 13 kg
Objem 650 litrů
Průměr půdorysu 110 cm
Výška 72 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní plastové kompostéry
Hmotnost: 14 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ES Avatar autora | 10.6.2021
lepší plánek sestavy. 6 užších bočnic--3 dole a 3 nahoře. při skládání jsem dal 6 úzkých dole .,,pak jsem to musel celé rozdělat jinak je to dobrý, lehký první použití st