Kontejnery na odpad 660 l

 

Kontejner na odpad v různých barvách pomůže se sběrem komunálního i průmyslového odpadu. Hodí se ven před bytové nebo činžovní domy, nebo pro obce, případně i střední a větší firmy. Různobarevné plastové kontejnery na odpad se hodí pro sběr směsného i tříděného odpadu.

Černé kontejnery na odpad 660 litrů se používají většinou na směsný odpad, žluté kontejnery na plast, modré na papíra zelené na barevné sklo. Pokud je potřebujete pro jiné využití, díky kvalitnímu materiálu jsou všestranné. Vyrobeny jsou u polyethylenu a proto mají vysokou odolnost proti zátěži nebo poškození i povětrnostním vlivům. Nabízíme i variantu kontejnery na odpad 1100 litrů.

Plastové kontejnery na odpad nabízíme v různých barevných variantách: žlutá, červená, zelená, modrá, hnědá. Dodáváme je se dvěma bržděnými kolečky.  Hladké plochy zabraňují ulpívání odpadu a snadno se čistí. Maximální doporučená hmotnost odpadu je 270 kilogramu. Jsou odolné vůči UV záření, a rezistentní proti chemickým a biologickým vlivům. Vydrží téměř vše. Kontejnery odpovídají normám EN 840-2 a EN 840-3.  

1 položek celkem
660 01 cerna
ZDARMAZDARMA 5 990 Kč –18 %
5 917 Kč včetně DPH
4 890 Kč

Kontejner vhodný na směsný komunální odpad

Kód: 589