Havarijní mobilní souprava - červená 240 l se zámkem

Kód: 433
5 399 Kč –14 %
Havarijní mobilní souprava - červená 240 l se zámkem
5 399 Kč –14 % 4 619 Kč 5 589 Kč včetně DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení:

4 x 10 kg balení sypký sorbent ABSODAN PLUS
1x ochranné brýle
1x pár ochranných rukavic SWIFT
1x ochranná dýchací rouška
1x smeták a lopatka
5x pytel 240 ltr
1x návod na použití havarijní sady
1x sada nálepek „NEBEZPEČNÝ ODPAD“
1x pojízdná nádoba 240 ltr 

Havarijní souprava 240 l - červená

Praktická havarijní souprava DOPNER vám umožní okamžitě snadno a bezpečně řešit vzniklý problém – rozlitý olej, nafta, benzín, chemikálie, nebo jiné nebezpečné látky. Pojízdná nádoba je snadno přemístitelná k místu havárie. Ochranné pomůcky zajistí vaši bezpečnost a vysoce kvalitní sypký absorbent ihned havárii vyřeší. Poté jednoduše zametete odpad přiloženým smetáčkem a lopatkou do dostatečně velkých a pevných pytlů, označíte je nálepkou „NEBEZPEČNÝ ODPAD“ a je po havárii.

Vhodné pro:čerpací stanice, autoservisy, výrobní závody, průmyslové haly, autodopravce, dílny, obchodní řetězce s parkovací plochou apod.

ABSODAN Plus – DN1:

Univerzální sypký sorbent (absorbent) nejvyšší kvality – kalcinovaný Moler – v sypké formě zajišťuje vysokou a rychlou sorpci všech běžných látek, se kterými se můžete setkat. Vyznačuje se chemickou netečností a velmi nízkou prašností. Beton, asfalt, nebo dlažba zůstane po použití perfektně suchý a nehrozí riziko uklouznutí. Použití pro: olej, tuk, emulze, ropné látky, chemikálie, nafta, benzin, apod.
Sorpční kapacita jednoho balení (10 kg): 13 ltr
Třída ochrany: IIIR
Certifikáty: MPA/NRW č. 22 001 0466 14
Vzniklý odpad: kat. č. 15 02 02
Nelze použít pro likvidaci kyseliny fluorovodíkové a vysoce koncentrovaných roztoků hydroxidu sodného (louh).

Ochranné pomůcky:

Vysoce odolné rukavice SWIFT šité z bavlněného úpletu, celomáčané v nitrilovém kaučuku, s pevnou manžetou s certifikátem EN 388:2003. Plastové ochranné brýle s čirým zorníkem pro maximální ochranu zraku při manipulaci. Ochranu dýchacích cest zajistí respirátor, který zachytí prach a aerosol při vzniku a úklidu odpadu.

Úklid a označení:

Po zasypání látek sorbentem je potřeba je uklidit a správně přichystat pro likvidaci. K tomu vám pomůže jednoduchý smetáček a lopatka, pomocí nichž jednoduše sorbent zametete a vložíte do přiložených velkých igelitových pytlů, které nabízí dostatečnou kapacitu. Po úklidu do pytlů je označíte přiloženými nálepkami „NEBEZPEČNÝ ODPAD“ a je možné zajistit jejich bezproblémovou likvidaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Havarijní soupravy
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 40 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: