Záchytná vana pod IBC kontejner (objem 1050 l)

Kód: 507
12 380 Kč 14 980 Kč včetně DPH

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záchytná vana pod IBC kontejner (objem 1050 l) 

Záchytná vana pod IBC kontejnery s objemem až 1 050 litrů je vyrobena z odolného polyethylenu, který je vhodný pro zadržování unikající užitkové vody nebo nebezpečných chemických kapalin jako je louh, emulze, oleje, kyseliny, chladící kapaliny aj, které mohou unikat ze skladovacích kontejnerů a chrání vaše pracovní prostředí. Materiál je použitelný i venku a nepodléhá korozi. Je odolný i vůči agresivním kapalinám a nepříznivým povětrnostním vlivům.

Záchytný vana na olej pomůže uskladnit a oddělit od ostatních skladovaných výrobků nebezpečné chemikálie, které by mohly ohrozit zdraví zaměstnanců nebo životní prostředí. Zároveň chrání samotné kapaliny v nádobách před vnějšími vlivy, při kterých by mohlo dojít k narušení sudu nebo kontejneru a následnému úniku chemikálií.

Robustní konstrukce záchytné vany pod IBC kontejnery zajišťuje dostatečnou pevnost a velkou nosnost. Záchytná vana pod IBC je připravena i pro manipulaci s vysokozdvižným vozíkem a umožňuje přístup ze všech stran. Žlábek a drenáže zachycuje odkapávání tekutiny z IBC kontejneru do záchytného prostoru a chránit tak pracovní prostředí nebo přírodu. Vyjímatelný plastový rošt umožňuje snadnou údržbu a čištění. Záchytná vana má rozměry 1,94 x 1,3 x 0,69 metru a vyznačuje se vysokou pevností, mechenickou odolností a dlouhou životností.

Technická specifikace:

  • Objem: 1 050 l
  • Délka: 1,94 m
  • Šířka: 1,30 m
  • Výška: 0,69 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: