Venkovní betonový květináč Margarita

Kód: 1716
4 210 Kč 5 094 Kč včetně DPH

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venkovní betonový květináč Margarita ocení všichni milovníci pnoucích rostlinek, ozdobných keříků a stromků. Díky přírodnímu vzhledu je vhodným doplněk jakéhokoli exteriéru.

Pro jeho výrobu byla použita technologie vibrolití z prostého betonu a kameniva a následně byl vymýván s dosažením pohledového betonu. Mezi bezesporné výhody patří především vysoká pevnost, mrazuvzdornost, odolnost vůči působení vody i chemických látek a vítaná je také minimální údržba. Díky těmto vlastnostem je betonový květináč ideální volbou do venkovního prostranství. Použít jej můžete jak do soukromé zahrady nebo na terasu, tak i do prostor veřejných. Bude dokonalým doplňkem pro zahrádky restaurací a terásek. Květinová výzdoba v něm zasazená zkrášlí náměstí. Díky své výšce, která je 77 cm, do něj můžete vsadit nejen pnoucí květiny, ale i ozdobné keříky nebo stromky menšího vzrůstu. Šířka a délka květináče je 40 cm.

 


Technická specifikace květináče Margarita:

Betonový květináč je vyroben technologií vibrolití z prostého betonu a kameniva a následně vymýván s dosažením pohledového betonu.                

Délka květináče: 40 cm
Šířka květináče: 40 cm
Výška květináče: 77 cm
Užitná hloubka květináče: cca 74 cm
Hmotnost květináče: 125 kg
Oblázek: 10-16
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Betonové zahradní květináče
Hmotnost: 125 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: