⚒ Služby

Doručení až domů

Nevleze se Vám popelnice do auta? Pokud budete chtít, dovezeme Vám popelnici až domů. V čase, který Vám bude vyhovovat. Nelamte si hlavu, jak dostat popelnici k Vám domů. Nechte to na nás.

Vaše nová popelnice

Poznejte si svoji popelnici na dálku. Odlište se od ostatních a to stylově. Nechte si na popelnici profesionálně napsat svoje číslo domu, nebo svoje jméno. Nebo třeba jméno Vaší krásné popelnice. Už nikdy si nespletete popelnici se sousedovou.

Odvoz „staré“

Nelamte si hlavu co se starou popelnicí. Když Vám dovezeme novou, odvezeme a ekologicky zlikvidujeme Vaši starou popelnici.

Mytí a čištění nádob

Máte špinavou popelnici, zapáchá Vám, je posprejovaná? Zavolejte nám! Vaši popelnici vyčistíme specializovanou chemií tak, aby byka zase jako nová.

Zajištění vývozu odpadu

Máte firmy, či provoz, kde produkujete odpad? Dodáme Vám kvalitní popelnice na všechny druhy odpadu a zajistíme Vám i jejich pravidelný vývoz u našeho partnera, který je specialista na tyto služby.

Servis u vás

Potřebujete vyměnit zaseklé kolečko, rozbité víko, ulomený čep, nebo cokoliv jiného? Naše popelnice jsou plně opravitelné a máme zásobu všech náhradních dílů. Náhradní díl Vám buď zašleme poštou, nebo Vám popelnici opravíme přímo na místě.

Kontaktujte nás

Jméno a příjmení *
Email *
Zpráva *
 
Svoz a odvoz odpadu

Potřebujete zajistit svozy popelnic nebo kontejnerů? Ano, i tohle umíme zařídit. Máte novou firmu, r...