Plastové palety a záchytné vany na oleje a nebezpečné látky

Nejprodávanější

Záchytná paleta (podlaha) pod 4 sudy, modrá (objem 275 l)
 
10 645 Kč
(12 880 Kč včetně DPH)
Detail
vana1
 
12 380 Kč
(14 980 Kč včetně DPH)
Detail
2 položek celkem
Záchytná paleta (podlaha) pod 4 sudy, modrá (objem 275 l)
12 880 Kč včetně DPH
10 645 Kč
Kód: 508
vana1
14 980 Kč včetně DPH
12 380 Kč
Kód: 507

Plastová záchytná paleta pod sudy je efektivní při skladování chemických kapalin, jako jsou oleje, maziva, pesticidy nebo ropné produkty. Brání úniku nebezpečných látek do pracovního prostoru nebo do půdy. Přispívá k ochraně zdraví zaměstnanců. Plastové kontejnery IBC jsou navrženy tak, aby dokázaly bezpečně skladovat tekuté produkty jako šťávy, limonády, marmelády, mléčné výrobky, tuky, ale také šampony, různé typy olejů, či farmaceutické a kosmetické výrobky. Záchytná paleta chrání prostor před únikem těchto látek. 

Nabízíme modrou záchytnou paletu o objemu 275 litrů vysoké kvality s moderním designem, která preventivně blokuje vytékání nebo ukapování nebezpečné kapaliny, která by mohla ohrozit zdraví lidí, kteří s ní přijdou do styku, ale i životní prostředí před kontaminací. Preventivně brání i před nákladným odstraňováním škod z úniku nebezpečných látek. 

Záchytná paleta je vyrobena z UV stabilizovaného polyethylenu, který je odolný vůči nebezpečným chemikáliím, UV záření i povětrnostním vlivům a jsou téměř bezúdržbové.

Díky nízké hmotnosti můžete se záchytnou paletou libovolně manipulovat a přemisťovat. Vložka není trvale připevněna ke dnu, proto je možné ji snadno vyjmout a vyčistit vnitřek vany.

Využitelné jsou v zemědělství i průmyslu, do skladů s nebepečnými chemickými látkami. Na záchytnou paletu se vejdou až 4 sudy.

Záchytná paleta pod sudy unese i těžké náklady. Drážky jsou vytvořené pro manipulaci s vysokozdvižnými vozíky. Speciální tvar bloků a drážky umožňují snadné spojení jednotlivých částí do širší pracovní podlahy. Plastové palety jsou vyrobeny v souladu s platnými normami. Produkty jsou recyklovatelné.