Dezinfekce rukou a povrchů

Nejprodávanější

zetclean
 
360 Kč
(436 Kč včetně DPH)
Detail
pullitr anticovid
 
125 Kč
(151 Kč včetně DPH)
Detail
1ltr
ZdarmaZdarma
 
590 Kč
(714 Kč včetně DPH)
Detail
1ltr anticovid
 
99 Kč
(120 Kč včetně DPH)
Detail
kanystr 5 l anticovid
 
395 Kč
(478 Kč včetně DPH)
Detail
kanystr 5 L
ZdarmaZdarma
 
2 790 Kč
(3 376 Kč včetně DPH)
Detail
6 položek celkem
1ltr anticovid
120 Kč včetně DPH
99 Kč
Kód: 775
pullitr anticovid
151 Kč včetně DPH
125 Kč
Kód: 777
zetclean
436 Kč včetně DPH
360 Kč
Kód: 797
kanystr 5 l anticovid
478 Kč včetně DPH
395 Kč
Kód: 774
1ltr
ZdarmaZdarma
714 Kč včetně DPH
590 Kč
Kód: 776
kanystr 5 L
ZdarmaZdarma
3 376 Kč včetně DPH
2 790 Kč
Kód: 773

Desinfekční prostředky a gely na povrchy a pokažku - proti virům a bakteriím

V době nečekané pandemie koronaviru COVID 19 je zásadní dodržovat hygienu. Nabízíme vám vysoce účinné hygienické prostředky pro úklid i ochranu a dezinfekci rukou. Vybírat můžete desinfekční prostředky na povrchy nebo antibakteriální gely na ruce, které ničí viry bez použití vody.

Skvělá desinfekce vhodná pro suchou i mokrou cestu mytí rukou. Můžete vybírat desinfekční gel na ruce, pokožku i povrchy ANTICOVID nebo tekutou desinfekci v objemu 1 nebo 5 litrů . Hygienické prostředky jsou vhodné i pro ambulance, ordinace, ošetřovatelské služby, do firem i domácností.

Nabízíme profesionální čistící biocidní přípravky na likvidaci bakterií a virů včetně COVID-19 na úkliddomácností, kanceláří, automobilů nebo veřejných prostor. Výrobky prokazují vysokou úspěšnost v boji s bakteriemi, plísněmi a viry.

Podle epidemiologů jsou desinfekční prostředky hlavní opatření a prevence před koronavirem, ale hubí i jiné běžné a méně závažné typy bakterií a virů. Fungují jako prevence proti chřipce a dalším respiračním onemocněním a patogenům. Významně přispívají k eliminaci rizika šíření virů, bakterií včetně koronaviru, a to doma i v místech s velkou koncentrací osob. 

POUŽITÍ

Důležité je si po každém rizikovém kontaktu (po wc, před jídlem, po podání ruky) nesahat na nos a ústa a nejprve si vydezinfikovat ruce. Vytlačte kapku o velikosti nehtu gelu do dlaně, rychle rozetřete po rukou, dokud nejsou suché. Podle lékařů je důležité potřít si gelem celou plochu rukou, i prostory mezi prsty, včetně konečků prstů, aby byla prevence efektivní. Po pravidelném dezinfikování rukou používejte hydratační krém na ruce, dezinfekce pokožku vysušuje.

Univerzální tekutý čistící a dezinfekční přípravek ANTICOVID s obsahem lihu se hodí na ruční čištění a jakýkoliv úklid povrchů. Účinně likviduje viry a bakterie z podlah, kuchyní, koupelen, toalet. Použití tohoto univerzálního antimikrobiálního úklidového prostředku je všestranné – na plošné dezinfekce, dezinfekce nástrojů i dezinfekce předmětů.

Dá se použít i pro čištění stolů, nábytku, dveří, dlaždiček, klik a madel, zrcadla, podložky, ale i dálkové ovladače, odpadkové koše, monitory a klávesnice, telefony, nebo úchytky na skřínkách a spotřebičích. Může se hodit vydezinfikovat i vnitřek automobilu (volant, sedačky, madla) nebo pracovní nástroje a zařízení. 

Široké spektrum použití je vhodné nejen pro domácnosti, ale i ve firmách, zdravotnictví, potravinářském průmyslu, v komunální oblasti, veřejných prostorech, nebo pro větší firemní a výrobní plochy, ale i do kanceláře. aj. 

Jak efektivně desinfikovat povrchy? Tipy a triky jaka účinně vyhnat viry a bakterie

  1. Zbavte povrch drobků, vlasů, papírků a prachu na sucho (prachovkou nebo vysavačem)
  2. Ideálně použijte rukavice, aby vám nevysychala pokožka.
  3. Tekutý dezinfekční čistící prostředek naneste na vlhký hadr nebo utěrku. Předpokladem účinnosti je použití čisté utěrky nebo mopu.Odstraňte nečistoty a setřete celou plochu.
  1. Setřete povrch utěrkou nebo mopem navlhčené v dezinfekčním roztoku ANTICOVID s virucidním účinkem. Svislé plochy nastříkejte rozprašovačem. Věnujte pozornost poměru ředění a době působení, aby dezinfekce účinkovala
  1. Předměty, které přicházejí do styku s potravinami se po dezinfekci opláchnou pitnou vodou.
  2. Nechte povrch oschnout nebo setřete do sucha.
  3. Po skončení ošetřete ruce krémem.

Ať už jste nachlazení, máte angínu nebo chřipku, nebo vás dokonce postihl koronavirus, posilujte imunitu pomocí zdravé stravy i vitaminů, a zvláštní pozornost věnujte i úklidu a dezinfekci domácnosti. Nedostatek hygieny virům, bakteriím i plísním vyhovuje. 

Důležité je při čištění prostorů také větrat. Pravidelné a dostatečné větrání podporuje čistý vzduch v prostoru. Příliš vlhké prostředí naopak vyhovuje virům a bakteriím. Rychlé intenzivní větrání nestihne odčerpat tolik tepla. Oživí vzduch v místnosti a sníží i množství mikroorganismů a choroboplodných zárodků případně výpary z desinfekce.